Reklama
Správa dňa

Google nasadzuje tisícky cielených reklám na jeden produkt. AI mení reklamný potenciál na internete

12 správ

Automobilka Mercedes-Benz tvrdí, že prepracuje plány pre EQS a triedu S. Pri štandardnej triede S sa súčasná generácia viac opiera o svoje základné princípy luxusu zmiešaného s jednoduchším používaním. Facelifty sú v pláne na roky 2026 a 2029.

Zobraziť celú správu

POCO bude aktualizovať v druhom štvrťroku ďalšie smartfóny na HyperOS. Nový plán zahŕňa modely POCO F4, POCO M4 Pro, POCO C65, POCO M6, POCO X6 Neo, POCO C55, POCO M5, POCO X5, POCO X5 Pro, POCO X6 Pro, POXO F5, POCO X6, POCO M4 5G a POCO M6 Pro.

Zobraziť celú správu

Zemetrasenie na Taiwane prerušilo výrobu čipov TSMC. Otrasy s magnitúdou 7,4 prinútili TSMC evakuovať časť zamestnancov továrne. Zatiaľ čo bezprostredný vplyv zemetrasenia sa zdá byť minimálny, možno ale očakávať nárast cien.

Zobraziť celú správu

Beats oznámil špeciálnu edíciu Fit Pro v spolupráci s Alo Yoga. Na doplnenie spolupráce Beats a Alo využili umelkyňu Tylu, ktorá získala ocenenie Grammy aj ocenenie Global Platinum Recording. Beats Fit Pro Alo Special Edition budú k dispozícii od 4. apríla.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

OnePlus predstavil model Nord CE4. Ten ponúka procesor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3, 6,7-palcový OLED so 120 Hz, hlavný 50-megapixelový fotoaparát a 5 500 mAh batériu so 100-wattovým drôtovým nabíjaním. Cena je v prepočte od 280 eur.

Zdroj | OnePlus
Zobraziť celú správu

Vlastník Formuly 1, Liberty Media Corp., kupuje motocyklovú pretekársku ligu MotoGP World Championship. Akvizícia by mala byť vo výške 3,8 miliardy dolárov. MotoGP je len posledným aktívom, ktoré prevzalo rozľahlé impérium Liberty Media miliardára Johna Malonea.

Zobraziť celú správu

Tesla vlani zvýšila svoje výdavky na reklamu na 6,4 milióna dolárov. To je v porovnaní so 175 000 dolármi v roku 2022 skutočne skok. Navyše Musk na Twitter v roku 2019 napísal, že reklamu nenávidí. Spoločnosť sa k tomu uchýlila kvôli nízkym predajom.

Zobraziť celú správu

Potvrdila sa existencia modelu Samsung Galaxy Z Fold6 Ultra. Číslo modelu tohto nového smartfónu bude SM-F958. Zatiaľ však chýba číslo modelu SM-F956, ktoré by malo byť priradené lacnejšiemu modelu Galaxy Z Fold6 FE.

Zobraziť celú správu

Na slovenské firmy zacielil nebezpečný malvér, ESET odhalil ako dômyselne sa maskuje. Už v druhej polovici roka 2023 ESET zaznamenal niekoľko kampaní, ktoré využívali službu AceCryptor na kamuflovanie nástroja na vzdialený prístup (RAT) Rescoms. Kampane boli zamerané na organizácie v európskych krajinách, najmä v Poľsku, Bulharsku, na Slovensku, v Španielsku a Srbsku. Aby pôsobili čo najdôveryhodnejšie, útočníci stojaci za týmito kampaňami v niektorých prípadoch zneužili legitímne, no skompromitované účty na odosielanie nevyžiadaných e-mailov. Cieľom spamových kampaní bolo získať prihlasovacie údaje uložené v prehliadačoch alebo e-mailových klientoch, ktoré by v prípade úspešnej kompromitácie otvorili možnosti pre ďalšie útoky.

Zdroj | ESET
Zobraziť celú správu

Najnovšia beta aktualizácia pre športové hodinky Garmin prináša viacero nových funkcií a zároveň opravuje niektoré existujúce problémy. Hodinky tejto značky majú vlastný operačný systém, ale podporujú dlhý zoznam funkcií bez ohľadu na spárovaný telefón. Nová beta verzia 17.10 je teraz k dispozícii pre Fenix ​​7/7 Pro, Fenix ​​7x/7x Pro, Fenix ​​7s/7s Pro, Epix/Epix Pro Gen 2 (42 mm/47 mm/51 mm), Enduro 2, Quatix 7 a MARQ Gen 2.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.