Reklama

RN13

TopOsadenie kvalitných displejov a fotoaparátov je len polovicou úspechu na ceste k tomu, aby ste získali smartfón, ktorý bude ponúkať dokonalú plynulosť obrazu a vytvárať kvalitné fotografie a videá. Na pozadí týchto komponentov musí stáť výkonný hardvér, ktorý im dodá svaly, aj inteligenciu. To všetko navyše musí spoločne dokonale ladiť aj na úrovni softvéru. Ukážku toho, ako má takáto harmónia pokročilého hardvéru a softvéru vyzerať, nám do redakcie priniesla nová séria smartfónov Xiaomi Redmi Note 13.

Zobraziť celú správu
#Smartfóny

Nová séria Xiaomi Redmi Note 13 udáva tempo, vo výkone aj v rýchlosti nabíjania

  • 7 min.
  • 19.2.2024

TopAký displej by mal mať ideálny smartfón? Jasný, svižný, plný farieb a priestranný? Rozhodne, no v prvom rade by mal byť tak kvalitný, že pri jeho používaní aj zabudnete, že medzi vami a digitálnym obsahom stojí nejaká prekážka, či už ste v pohybe v exteriéri alebo pred spaním v úplnej tme. Takéto displeje v nájdete v celej sérii smartfónov Xiaomi Redmi Note 13, ktorú sme si v redakcii mali možnosť naživo vyskúšať.

Zobraziť celú správu

TopTri fotoaparáty na zadnej strane, jeden vpredu, množstvo pixelov a ešte viac výpočtov a umelej inteligencie. Moderné smartfóny sú vybavené komplexnými zostavami fotoaparátov, ktoré už dnes nestoja a nepadajú iba na jednotlivých snímačoch a optikách, ale rovnako aj na pokročilom softvéri. Nová séria Xiaomi Redmi Note 13 v tomto smere nie je výnimkou. Ľakať sa týchto parametrov ale nemusíte, z používateľského hľadiska je tvorba kvalitných záberov s nimi úplná hračka.

Zobraziť celú správu

TopFotoaparáty v smartónoch využívame čoraz intenzívnejšie. Spoliehame sa na ne v podstate každý deň pri rôznych výzvach, od zachytenia dôležitých momentov v našich životoch cez serióznu prácu až po cez komunikáciu s blízkymi. Ide tak o komponenty, pri ktorých sa neoplatí robiť kompromisy a zdá sa, že to bolo aj krédom Xiaomi pri vytváraní novej série smartfońov Redmi Note 13. Spoznajte fotografické možnosti pätice modelov novej série v druhom dieli nášho špeciálneho seriálu, kde si ich spoločne rozoberieme dopodrobna.

Zobraziť celú správu
#Smartfóny

Vlajkové displeje v obľúbenej sérii Redmi. Xiaomi novinkami opäť posúva latku

  • 5 min.
  • 12.2.2024

TopPäť rôznych modelov novej série Xiaomi Redmi Note 13 má poločné tie najdôležitejšie parametre, zatiaľ čo rozdiely nájdete v tých špecifikáciách, ktoré vám umožnia ušetriť bez citeľných obmedzení. Aj preto dokážu modely tejto novej série ponúknuť špičkový hardvér, ale zároveň aj veľmi nízku počiatočnú cenu. Spoznajte ju dopodrobna v prvom dieli nášho špeciálneho seriálu, v ktorom si postupne rozoberieme ich najväčšie prednosti.

Zobraziť celú správu

TopXiaomi nespí na vavrínoch a hneď v úvode roka na náš trh prináša novú sériu smartfónov Redmi Note 13. Ak by ste pochybovali, či je táto séria pre vás, nemusíte. Do predaja totiž mieri v plnej zostave hneď piatich modelov, z ktorých si vyberie skutočne každý, či už sú pre vás prioritou vlajkové parametre alebo čo najnižšia možná cena. Spoznajte ich detailnejšie v prvom dieli nášho špeciálneho seriálu.

Zobraziť celú správu
#Smartfóny

Nová séria Xiaomi Redmi Note 13 je pripravená na každú foto-výzvu, vo dne v noci

  • 6 min.
  • 5.2.2024
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.