Reklama

CHR2024

Viete, že všetky verzie novej C-HR sú už štandardne vybavené systémom Toyota T-Mate? Získate tak tretiu generáciu balíka aktívnych bezpečnostných systémov Toyota Safety Sense a asistenčných funkcií starajúcich sa o komplexnú bezpečnosť a pomoc pre vodiča. Napriek všetkému, čo toto moderné SUV ponúka, cena Toyoty C-HR v základnej bohatej výbave môže byť teraz vaša len za 27 690 €

Zobraziť celú správu

Zrodila sa hviezda, takto môžeme pokojne označiť príchod prvej generácie Toyoty C-HR. Dnes je tu už druhá generácia, ktorá úspešne nadväzuje na vynikajúci pôvodný model. Výrobca nič nenechal na náhodu. Vyladil dizajn C-HR, vylepšil technológie aj aerodynamiku a popri tom všetkom nezabudol ani na dôležitú súčasť moderného automobilu – asistenčné a bezpečnostné systémy.

Zobraziť celú správu
#Autá

Toyota C-HR chráni životy vďaka asistenčným systémom

  • 6 min.
  • 3.7.2024

Ak hľadáte kompaktný štýlový automobil, ktorý nebude zastaralý za pár rokov, jeho dizajn bude ešte dlho fungovať a pútať pozornosť s technológiami zajtrajška, ste na správnej adrese. Toyota C-HR je SUV, ktoré k nám prišlo z budúcnosti. Po sadnutí si za volant budete nadšení z použitých kvalitných materiálov a z moderného interiéru. Novú Toyotu C-HR ocení každý nadšenec technológií.

Zobraziť celú správu

Dnešné automobily sú pojazdné vitríny s ukážkou toho, čo dokážu moderné technológie a ako sa s nimi popasovali automobilky. V prípade Toyoty a jej nového modelu C-HR sa v niektorých prípadoch až tají dych. Je až neskutočné, čo všetko toto krásne kompaktné SUV dokáže – či už ide o pokročilý infotainment, vynikajúco spracovaný predný displej, ktorý môže dopĺňať aj projekčný head-up displej.

Zobraziť celú správu
#Autá

Novú Toyotu C-HR ocení každý nadšenec technológií. Neveríte?

  • 5 min.
  • 26.6.2024

Toyota C-HR rozbúrila pokojné vody motoristického sveta už prvou generáciou. Teraz prichádza druhá generácia a tá je ešte lepšia! C-HR dostalo nové prvky, ktoré robia z toho modelu názorný príklad, ako sa má robiť dokonalé auto. Toyota C-HR je výnimočné SUV-čko nielen svojím dychberúcim dizajnom. Wow efekt pokračuje aj keď sadnete za volant, naštartujete a vyrazíte. Prekvapí vás tichý, mimoriadne kultivovaný chod o ktorý sa stará hybridný, alebo plug-in hybridný pohon.

Zobraziť celú správu
#Autá

Nenasadajte do Toyoty C-HR! Už z nej nebudete chcieť vystúpiť

  • 4 min.
  • 21.6.2024

Nová Toyota C-HR je širšia o 35 mm, športovejší vzhľad dopĺňajú nové, väčšie disky kolies z ľahkých zliatin, môžu mať až 20″. Výrobca dbal nielen na celkový dojem, ale i na detaily. Nájdete tu napríklad priame spojenie hrany zadných dverí so zadnými svetlometmi bez rámu. Takto vznikol ultramoderný exteriér, ktorý v motoristoch veľmi dobre rezonuje. Napriek tomu cena tohto hybridného SEV-čka začína na 29 990 €.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.