Reklama

13T

TopPri mikročipoch sa výrobcom z roka na rok darí dosahovať pokrok nielen v oblasti výkonu, ale aj miniaturizácie. Postupné znižovanie nanometrov môže na prvý pohľad pôsobiť ako ďalší z bezduchých konkurenčných bojov, ale v skutočnosti je za tým oveľa viac. Zmenšovanie komponentov v smartfónoch na nanometrovej úrovni so sebou prináša kontinuálny nárast výkonu pri súbežnom zlepšovaní ich energetickej efektivity. Ak chcete takýchto technologický pokrok zažiť na vlastnej koži, nová séria Xiaomi 13T je tu, aby vám to predviedla v praxi.

Zobraziť celú správu

TopPreferujete výdrž, či výkon? Pri novej sérii Xiaomi 13T si netreba vyberať. Všetky komponenty a na nich postavený softvér, musia spoločne ladiť tak, aby pre vás pri používaní smartfónu neboli prekážkou, ale naopak, aby ste vlastne úplne zabudli, že existujú. Xiaomi má takéto ladenie veľkého-malého orchestra zjavne v malíčku, o čom sme sa v redakcii presvedčili prostredníctvom novej série smartfónov Xiaomi 13T.

Zobraziť celú správu
#Smartfóny

Preferujete výdrž, či výkon? Pri novej sérii Xiaomi 13T si netreba vyberať

  • 5 min.
  • 26.10.2023

TopNa displeje pri výbere nových smartfónov celkom často zabúdame a to aj napriek tomu, že ide o komponent, ktorému pri ich používaní venujeme najväčšiu pozornosť. Rozlíšenie už pritom dnes nehrá takmer žiadnu rolu, len ťažko totiž na trhu nájdete smartfón, ktorý by v tomto smere podliezal akceptovateľné štandardy. Dôležitejšie sú v praxi uhlopriečka, jas a obnovovacia frekvencia. Xiaomi preto v rámci novej série Xiaomi 13T stavilo na kombináciu silných parametrov vo všetkých týchto smeroch.

Zobraziť celú správu

TopŠpičkové parametre musia mať význam. Séria Xiaomi 13T ukazuje, ako sa to robí. Dospeli sme do éry, kedy smartfóny v našich vreckách ponúkajú často kvalitnejšie displeje, než máme v obývačkách alebo na pracovných stoloch. Ohromné parametre však nemajú žiaden význam, pokiaľ nemajú aj praktické využitie. Parametre, pri ktorých môže človek uznanlivo pokývať hlavou, ponúkajú aj displeje novej série Xiaomi 13T. V tomto prípade však nejde o zbytočné pozlátko.

Zobraziť celú správu
#ŠPECIÁLNY PROJEKT

Špičkové parametre musia mať význam. Séria Xiaomi 13T ukazuje, ako sa to robí

  • 5 min.
  • 20.10.2023

TopLeica patrí medzi značky, o ktorých ste pravdepodobne počuli aj v prípade, že ste sa fotoaparátom nikdy nevenovali. Podobným spôsobom vám určite nemusíme predstavovať ani spoločnosť Xiaomi, ktorá je rovnako popredným výrobcom a inovátorom, akurát v oblasti technológií. Dlhodobá spolupráca týchto dvoch spoločností tak dáva dokonalý zmysel a so sériou Xiaomi 13T sme sa v tom iba utvrdili.

Zobraziť celú správu

TopV histórii ešte nikdy nebolo jednoduchšie vytvárať kvalitné zábery, či už hovoríme o fotografiách alebo videách. Vďačiť za to môžeme novému trendu v oblasti smartfónov – prepojeniu fotoaparátov s inteligentným softvérom. Ukážku toho, ako dobre môže takéto prepojenie v praxi fungovať, nám do redakcie priniesla nová séria smartfónov Xiaomi 13T, pod ktorej fotoaparáty sa podpísala dnes už legendárna spoločnosť Leica.

Zobraziť celú správu
#Smartfóny

Profi fotky na dosah ruky. Novú sériu Xiaomi 13T ladila legendárna Leica

  • 6 min.
  • 12.10.2023

Vždy vpred, vždy ďalej, vždy lepšie. Nároky na smartfóny nám neustále stúpajú a je na to dobrý dôvod. Používame ich predsa len po celý deň už prakticky na všetko, čoho sa v našom živote aspoň trochu môžu dotknúť technológie. Od rozširovania si obzorov cez všestrannú kreativitu až po zaslúžený oddych na konci dňa. Pokryť celé toto spektrum nárokov v jednom zariadení, nie je vôbec tak jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Nová séria Xiaomi 13T to však dokáže aj v kombinácii so skvelými cenami.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.