Hľadáme inteligentné hodinky roka 2019

Aj tento rok hľadáme tie najlepšie telefóny a zariadenia z mobilného sveta za uplynulý rok. Niektoré kategórie a ich nominantov sme už predstavili, dnes pokračujeme kategóriou Inteligentné hodinky roka.

Aby ste si vedeli lepšie vybrať svojho favorita, postupne vám predstavíme všetky nominované zariadenia a jednotlivé kategórie.

Pozrite siVyhrajte skvelé ceny vďaka ankete Mobil roka 2019 powered by O2

Pokiaľ sa zapojíte do hlasovania na stránke www.mobilroka.sk, môžete vyhrať skvelé ceny a zároveň organizátor ankety za každý odovzdaný hlas podporí projekt Neónka sumou 5 centov, pričom vám z peňaženky neubudne ani cent. Neónka pomáha ťažko chorým pacientom v Detskej fakultnej nemocnici v Banskej Bystrici. Keď vás bude desaťtisíc, tak chorým deťom spríjemnia pobyt v nemocnici pomôcky v hodnote 500 eur, pri dvadsaťtisíc hlasoch nakúpime veci za 1 000 eur. Čím viac vás bude, tým lepšie.

V ankete Mobil roka powered by O2 hľadáme nielen najlepšie telefóny, ale aj príslušenstvo v podobe Bluetooth slúchadiel, reproduktorov, inteligentných hodiniek, gadgetov a tiež najlepšiu aplikáciu roka.

Chránite si dostatočne svoj mobil? Sú v ňom fotografie, správy a najmä množstvo iných informácií o vás. Pri online nákupoch či platbách vás ochráni overená antivírusová a anti-phishingová ochrana. Vďaka funkcii anti-theft sa dá lokalizovať stratený alebo ukradnutý telefón, ktorý budete môcť na diaľku zamknúť a dokonca aj celý kompletne vymazať. Stiahnite si ESET Mobile Security aj do vášho smartfónu.

Apple Watch Series 5

ZDROJ | Apple

Apple Watch Series 5 sú ideálnym doplnkom k iPhonu. Nová generácia síce neprináša až tak veľa vylepšení, avšak stavia na rokmi overenom základe, ktorý tvoria špičkové funkcie prepojenia so smartfónom a pokročilé sledovanie aktivity. Praktickou novinkou je stále zapnutý displej.

Fitbit Versa 2

ZDROJ | Fitbit

Fitbit Versa 2 sú všestranné a cenovo dostupné fitness hodinky. Ich výhodou je kompaktné spracovanie, takže vám nebudú prekážať pri nosení, cvičení či spaní. Versa 2 vydržia na jedno nabitie necelý týždeň a ponúkajú OLED displej s funkciou Always-on. Môžete s nimi plávať, počúvať hudbu a bezkontaktne platiť.

Garmin Fénix 6

ZDROJ | Garmin

Prémiové športové hodinky Garmin Fénix 6 sú dostupné vo viacerých prevedeniach. Vlajkovou loďou je model Fénix 6X Pro Solar s technológiou solárneho nabíjania. Hodinky Fénix 6 vynikajú svojimi funkciami, prémiovým spracovaním s odolnosťou, ktorá spĺňa vojenské štandardy a tiež vylepšeným meraním tepu či pokročilejšou analýzou behu vzhľadom k výškovému profilu trate.

Huawei Watch GT 2

ZDROJ | Huawei

Druhá generácia inteligentných hodiniek značky Huawei mierne vylepšuje koncept prvej generácie. Inteligentné funkcie sa obmedzujú prakticky len na zobrazovanie notifikácií z pripojeného smartfónu, z hľadiska fitness funkcií však GT 2 potešia zabudovaným GPS, dlhou výdržou na jedno nabitie, pokročilým monitorovaním aktivity a možnosťou telefonovania cez hodinky. A zaujať dokážu aj elegantným dizajnom, vyzerajú ako skutočné hodinky.

Michael Kors MKT5063

ZDROJ | Michael Kors

Zástupcom platformy Wear OS sú hodinky značky Michael Kors v ženskom prevedení. Lákajú luxusným prevedením z nerezovej ocele s elegantnými kryštálikmi a kovovým remienkom. Hodinky ponúkajú Google Asistenta, výborné prepojenie s hodinkami so systémom Android a sledovanie aktivity používateľa.

Samsung Galaxy Watch Active 2

ZDROJ | Samsung

Športovo orientované inteligentné hodinky od Samsungu prinášajú optimálny pomer medzi fitness a inteligentnými funkciami, kompaktným spracovaním a výdržou na jedno nabitie. Ponúkajú Super AMOLED displej s dotykovou lunetou, monitorujú až 39 cvičení a na Slovensku ich kúpite aj v LTE verzii.

Suunto 9 Baro

ZDROJ | Suunto

Suunto 9 Baro sú pokročilé hodinky pre športovcov. Disponujú 80 športovými režimami, zabudovaným GPS a odolnosťou voči vode na úrovni 10 ATM. Poteší aj výdrž batérie na úrovni takmer jedného týždňa a praktické zobrazovanie cyklotrás alebo chodníkov pre bežcov priamo v aplikácii Suunto.

Xiaomi Amazfit GTS

ZDROJ | Xiaomi

Hodinky Amazfit vždy vynikali svojou cenou a model GTS nie je výnimka. Tieto hodinky majú podobný dizajn ako Apple Watch, potešia výborným AMOLED displejom, výdržou na jedno nabitie a monitorovaním aktivity, ktoré postačí aj pri bežnom športovaní. Nechýba ani GPS senzor a odolnosť voči vode, takže s nimi môžete aj plávať.

Hlasovať za svojho favorita môžete na stránke www.mobilroka.sk. Každý, kto sa do hlasovania zapojí, bude zaradený do súťaže o 10 atraktívnych cien a zároveň organizátor ankety za každý odovzdaný hlas podporí projekt Neónka sumou 5 centov, pričom vám z peňaženky neubudne ani cent.

Komentáre k článku