Hľadáme Bluetooth slúchadlá roka 2019

Aj tento rok hľadáme tie najlepšie telefóny a zariadenia z mobilného sveta za uplynulý rok. Predstavili sme už aplikácie, rozumné mobily a gadgety. Dnes budeme pokračovať kategóriou Bluetooth slúchadlá roka.

Aby ste si vedeli lepšie vybrať svojho favorita, postupne vám predstavíme všetky nominované zariadenia a jednotlivé kategórie.

Pozrite siVyhrajte skvelé ceny vďaka ankete Mobil roka 2019 powered by O2

Pokiaľ sa zapojíte do hlasovania na stránke www.mobilroka.sk, môžete vyhrať skvelé ceny. Každým hlasom v ankete navyše pošlete päť centov na dobrú vec.

V ankete Mobil roka powered by O2 hľadáme nielen najlepšie telefóny, ale aj príslušenstvo v podobe Bluetooth slúchadiel, reproduktorov, inteligentných hodiniek, gadgetov a tiež najlepšiu aplikáciu roka.

Chránite si dostatočne svoj mobil? Sú v ňom fotografie, správy a najmä množstvo iných informácií o vás. Pri online nákupoch či platbách vás ochráni overená antivírusová a anti-phishingová ochrana. Vďaka funkcii anti-theft sa dá lokalizovať stratený alebo ukradnutý telefón, ktorý budete môcť na diaľku zamknúť a dokonca aj celý kompletne vymazať. Stiahnite si ESET Mobile Security aj do vášho smartfónu.

Apple AirPods Pro

ZDROJ | Apple

Apple AirPods Pro ponúkajú funkciu aktívneho potláčania hluku (ANC), odolnosť voči potu a vode (IPX4). Režim Transparency umožní prepúšťať vonkajšie zvuky a počuť okolie aj s nasadenými štupľami. V slúchadlách sa nachádza čip H1, vďaka ktorému je možné aktivovať Siri hlasom. O prenos zvuku sa stará Bluetooth 5.0. Výdrž slúchadiel je 4,5 hodiny pri aktívnom ANC. S dobíjaním v puzdre sa výdrž na jedno nabitie vyšplhá na 24 hodín.

BOSE Noise Cancelling Headphones 700

ZDROJ | Bose

Bose NCH 700 má osem mikrofónov, šesť z nich eliminuje hluk (ANC), dva z nich v kombinácii so zvyšnými dvoma mikrofónmi slúžia na kvalitné zachytenie hlasu používateľa. ANC ma celkovo 11 úrovní od úplnej transparentnosti, až k najvyššej, ktorá zaručí úplné ticho. Režim konverzácie umožňuje získať prehľad čo sa deje okolo a zapojiť sa do rozhovoru. Slúchadlá majú USB-C nabíjací port, výdrž batérie je 20 hodín.

Huawei FreeBuds 3

ZDROJ | Huawei

Huawei FreeBuds 3 sú osadené 14 mm meničmi, majú procesor Kirin A1 s podporou Bluetooth 5.1. Ani tomuto modelu nechýba funkcia aktívneho potláčania hluku. Výdrž slúchadiel je 4 hodiny. Ďalších 20 hodín získajú dobitím z puzdra, ktoré sa dá nabíjať bezdrôtovo, alebo cez USB-C port.

JBL Reflect Flow

ZDROJ | JBL

Športové slúchadlá JBL Reflect Flow ponúkajú certifikát IPX7, ktorý ich chráni pred vodou a potom. O kvalitný zvuk sa starajú 5,8 mm meniče. Reflect Flow sú vybavené technológiami TalkThru a AmbientAware, ktoré umožnia prepúšťať okolité hluky, takže sú vhodné aj pre bežcov, cyklistov alebo pre športovcov v posilňovni. Na jedno nabitie vydržia 10 hodín, ďalších 20 získajú dobíjaním v puzdre.

Samsung Galaxy Buds

ZDROJ | Samsung

Galaxy Buds sa dokážu spárovať so zariadeniami od Android 7.1.1 automaticky po otvorení nabíjacieho obalu a appky SmartThings. Funkcia Enhanced Ambient Sound slúži na čiastočné prepúšťanie okolitého hluku, aby používateľ nestratil prehľad o dianí v jeho okolí pri počúvaní hudby resp. telefonovaní. Na jedno nabitie vydržia 6 hodín, puzdro (s podporou bezdrôtového aj reverzného nabíjania) im dodá ďalších 7 hodín.

Sennheiser MOMENTUM True Wireless

Sennheiser MOMENTUM True Wireless majú 7 mm dynamické meniče s Bluetooth 5.0, podporou AAC kodeku a Qualcomm aptXTM kompatibility. Appka Smart Control poskytuje jednoduché ovládanie z Androidu a iOS, funkcia inteligentného dizajnu umožní aktivovanie Google Asistenta a Siri jedným klepnutím na pravé slúchadlo. Krytie IPX odolá striekajúcej vode, na jedno nabitie vydržia 4 hodiny, ďalších 8 hodín získajú dobitím v puzdre.

Sony WF-1000XM3

ZDROJ | Sony

Sony WF-1000XM3 ponúkajú ANC a podporu hlasových asistentov Alexa a Google. S pomocou Sense Engine si dokážete v aplikácii nastaviť prepúšťanie okolitého hluku, aby ste nestratili kontakt s okolím, napríklad ak sa pohybujete po rušnej ceste. Technológia Digital Sound Enhancement Engine HX sa stará o prvotriedny zvuk 6 mm meničov. Výdrž slúchadiel je 6 hodín, ďalších 18 hodín sa získa dobíjaním v puzdre.

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds

ZDROJ | Xiaomi

 

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds sú odolné voči potu a vode (IPX4), ponúkajú Bluetooth 5.0, o kvalitný zvuk sa starajú 7,3 mm meniče. Dotykové tlačidlo dokáže vyvolať hlasového asistenta zo smartfónu a ovládať prehrávanie. Výdrž na jedno nabitie je 4 hodiny, v puzdre sa dajú nabiť ešte dvakrát.

Pomoc najslabším

Za každý váš hlas v ankete Mobil roka 2019 powered by O2 prispejeme piatimi centmi občianskemu združeniu Neónka, ktoré pomáha ťažko chorým pacientom v Detskej fakultnej nemocnici v Banskej Bystrici. Keď vás bude desaťtisíc, tak chorým deťom spríjemnia pobyt v nemocnici pomôcky v hodnote 500 eur, pri dvadsaťtisíc hlasoch nakúpime veci za 1000 eur. Čím viac vás bude, tým lepšie.

Hlasovať za svojho favorita môžete na stránke www.mobilroka.sk. Každý, kto sa do hlasovania zapojí, bude zaradený do súťaže o 10 atraktívnych cien. Navyše každým hlasom prispejete na dobrú vec.

Komentáre k článku