Sennheiser Momentum True Wireless – plne bezdrôtové slúchadlá za 300 babiek

ZDROJ | Sennheiser

Audio profesionál Sennheiser na IFA 2018 predstavil svoje prémiové plne bezdrôtové slúchadlá Sennheiser Momentum True Wireless.

ZDROJ | Sennheiser

Audio-Technica, Bang & Olufsen, Sony, JBL a teraz aj Sennheiser. Tieto všetky značky predstavili na IFA 2018 svoju predstavu o dokonalých bezdrôtových slúchadlách. V čom je model poslednej menovanej značky lepší než konkurencia?

Séria Momentum sa chváli charakteristickým dizajnom a vysokou úrovňou komfortu. Po ovládacej stránke môžete využiť dotykové plochy, no tiež hlasové príkazy. Slúchadlá okrem počúvania hudby podporujú hlasových asistentov Apple Siri či Google Assistant. Nechýba možnosť telefonovania.

ZDROJ | Sennheiser

Pozrite siBang & Olufsen Beoplay E6 – ďalšie bezdrôtové slúchadlá na športovanie

O zvuk sa postarajú 7 mm dynamické meniče s najnovšou technológiou Bluetooth, podporou AAC kodeku a Qualcomm aptXTM kompatibility.

Výhodou slúchadiel má byť možnosť prepúšťania okolitých zvukov, aby ste aj počas športovania mohli byť v strehu a vedeli ste, čo sa okolo vás deje. Postarajú sa o to dva mikrofóny – jeden na prepúšťanie zvukov a druhý na zachytenie vášho hlasu v hlučnej miestnosti.

Pre lepší zvukový zážitok si môžete detaily upraviť v podporovanej aplikácii Sennheiser Smart Control, ktorá by mala disponovať ekvalizérom.

Čo sa týka výdrže batérie, Sennheiser Momentum True Wireless sľubujú štyri hodiny na jedno nabitie. Nechýba dobíjacia kolíska v elegantnom látkovom spracovaní na ďalších 12 hodín výdrže.

ZDROJ | Sennheiser

Pozrite siSennheiser CX Sport – bezdrôtové štuple do posilňovne

Aby toho nebolo málo, bezdrôtové slúchadlá sú odolné voči ošpliechaniu a potu, takže pre športovanie sú ako stvorené. Ak vás tieto slúchadlá zaujali, môžu byť ideálnym darčekom pod stromček, keďže dátum vydania je naplánovaný na polovicu novembra.

Cena síce nepoteší slovenské peňaženky, keďže je nastavená na 299 eur, čo je takmer o polovicu viac než ponúka konkurencia, napríklad od Apple či Jabra.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojSennheiser

Komentáre k článku