Reklama
Správa dňa

Thule sťahuje viacero detských sedačiek, použité chemikálie sú toxické

17 správ

Apple uvoľnilo svoje kryptografické knižnice, ktoré sú používané na chránenie iOS a OS X vývojárom tretích strán. Tí tak teraz budú môcť do svojich aplikácií implementovať bezpečnejšie knižnice zadarmo.

Zobraziť celú správu

Na našom trhu sa objavila nová akčná kamera Rollei Actioncam 420, ktorá okrem bohatého príslušenstva ponúka aj možnosť natáčania UHD videa. Bohuziaľ iba pri 10 fps. Full HD video však zvládne aj pri 60 fps. Odporúčaná cena novej kamery je 229 €.

Zdroj | Rollei

 

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Lenovo po modeli YOGA 900 predstavuje nový menší model notebook YOGA 700 s 11,6″ alebo 14″ Full HD dotykovými displejmi, novými Intel Skylake procesormi a pomerne zaujímavými cenami, ktoré štartujú na 649 dolároch za menší model. Operačným systémom je samozrejme Windows 10.

Zdroj | Lenovo

 

Zobraziť celú správu

ADATA Technology rozšíril rad Apple Series o tri novinky: i-Memory UE710 USB 3.0 Flash disk s Lightning a USB 3.0 konektorom s kapacitami od 32 do 128 GB, i-Memory SD kartu pre MacBook Air s kapacitou 256 GB a UC350 Type-C USB 3.1 OTG Flash disk s USB-C aj USB 3.0 konektorom v jednom.

 

Zdroj | ADATA
Zobraziť celú správu

Developeri stojaci za systémom Tor spúšťajú beta verziu chatovacieho programu komunikujúceho cez zabezpečenú sieť Tor. Aplikácia je multiplatformová a môžete si ju nainštalovať na Windows, Mac a Linux. Mobilné OS zatiaľ chýbajú. Viac informácií nájdete priamo na blogu Tor Project.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Toto je nová Motorola X Force s vraj nerozbitným displejom. Predviedol ju samotný Rick Osterloh, CEO Motoroly, pričom mu nerobilo problém novinku „porovnať“ s iPhone 6S a s Galaxy S6.

https://www.youtube.com/watch?v=JJWmBFV2GHM

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.