Reklama
Správa dňa

Tesla má pripravené nové kryty kolies na Cybertruck

11 správ

Zákon o zákaze TikTok sa bude prejednávať na súde v septembri. TikTok začiatkom tohto mesiaca podal žalobu, v ktorej tvrdil, že zákon je protiústavný. Americký odvolací súd stanovil septembrový dátum pre ústne argumenty v dvoch prípadoch spochybňujúcich zákon.

Zobraziť celú správu

Volkswagen predstaví lacný elektromobil v roku 2027. Malo by ísť o malý mestský elektromobil za cenu pod 20 000 eur. Výroba by mala prebiehať v Európe, ale automobilka žiadne ďalšie podrobnosti nešpecifikovala.

Zobraziť celú správu

Apple potvrdil, že tohtoročná vývojárska konferencia WWDC odštartuje 10. júna. Americký technologický gigant chce na podujatí predstaviť nové verzie svojich všetkých operačných systémov. Hlavnú úlohu však bude hrať nasadenie umelej inteligencie.

Zobraziť celú správu

O2 zdražuje volania a SMS do zahraničia. Konkrétne sa to týka predplatených programov Fér a Voľnosť. K navýšeniu cenníka dôjde od 1. júla 2024. Taktiež ruší doterajšie denné balíčky, ktoré nahradí neobmedzeným denným balíčkom za 1,4 eura.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Activision otvoril nové interné štúdio s názvom Elsewhere Entertainment. Tím má sídlo vo Varšave, kde CD Projekt Red pripravuje hry The Witcher a Cyberpunk. Nové štúdio znamená nových zamestnancov, čo je skvelá správa pre priemysel sužovaný prepúšťaním.

Zobraziť celú správu

O2 prinesie od 1. júla nový balíček neobmedzených dát. Za 1,40 € môžete vyčerpať 20 GB plnou rýchlosťou, potom môžete surfovať neobmedzene so zníženou rýchlosťou 2/1 Mbit/s. Operátor takto zjednoduší a sprehľadní ponuku dátových balíčkov pre svoje programy, napr. O2 Fér, O2 Voľnosť či O2 Moja Firma. Denný balíček príde vhod, keď viete, že v konkrétny deň spotrebujete oveľa viac dát, ako zvyčajne.

Zdroj | O2
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.