Reklama
Správa dňa

Prečo Apple odstúpil of kúpy vyhľadávača Bing?

11 správ

Spoločnosť Nintendo údajne zrušila hernú konzolu Switch Pro. Podľa Johna Linnemana s odvolaním sa na niekoľko vývojárov sa zdalo, že sa pracuje na Nintende Switch Pro, ktoré bolo nakoniec zrušené. Jedným z dôvodov zrušenia je, že Nintendo sa obáva ďalšej situácie ako v prípade Gamecube alebo Wii U., ktoré čelili hrozným predajom.

Zobraziť celú správu

Apple je obžalovaný v okrese New Yorku, ktorá tvrdí, že krvný oxymeter na Apple Watch má rasovú zaujatosť voči používateľom s tmavším odtieňom pleti. Žalobca tvrdí, že v dôsledku nepravdivých a zavádzajúcich vyhlásení sa produkt predáva za prémiovú cenu. Apple hovorí, že krvný oxymeter na Apple Watch nie je určený na lekárske použitie.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Pôvodom, francúzska značka Wiko sa rozhodla vstúpiť na čínsky trh. Jej prvým zariadením je Wiko 5G, čo je v podstate Huawei nova 9 SE s podporou 5G. Poháňa ho procesor Qualcomm Snapdragon 695, má 6,78-palcový displej a 4 000 mAh batériu. Cena je stanovená na v prepočte zhruba 269 eur.

Zobraziť celú správu

Microsoft hovorí, že tri budúce hry od štúdia Bethesda budú exkluzívne pre Xbox a PC. Zatiaľ nevieme, ktoré to budú, ale Bethesda pripravuje hry ako Indiana Jones, Fallout 5 a Redfall. Microsoft je už roky celkom jasný, že kupuje štúdiá, aby podporil exkluzivity pre Xbox.

Zobraziť celú správu

Vládne zariadenia v USA nesmú mať nainštalovaný TikTok. Kongres taktiež zvažuje blokovanie tejto aplikácie na území USA. TikTok bol zakázaný, pretože platforma ponúka vysoké riziko v dôsledku mnohých bezpečnostných problémov. Aj keď zákaz neovplyvňuje bežných používateľov, znovu podnecuje diskusiu o úplnom zákaze TikToku v Spojených štátoch.

Zobraziť celú správu

Náhlavná súprava Meta Quest 2 dostáva podporu dva roky po svojom vydaní. Konkrétne sa zvýši výpočtový výkon grafickej jednotky. V budúcnosti budú môcť vývojári využívať novú frekvenciu 525 MHz, čo je o 7 % viac v porovnaní s predchádzajúcim počtom 490 MHz.

Zobraziť celú správu

Netflix spúšťa 30. decembra tréningový klub Nike. Fitness obsah Nike Training Club pozostáva z viacero epizód, celkovo pôjde o 30 hodín cvičení. Programy budú dostupné vo viacerých jazykoch na všetkých plánoch Netflixu s tréningami pre všetky úrovne kondície.

Zobraziť celú správu

LG Electronics pripravil nový rad minimalistických spotrebičov, ktoré sa zbavili všetkých nepotrebných tlačidiel aj okrasných prvky v modernom prístupe „menej je viac“. Viac informácií si spoločnosť necháva na CES 2023, ten sa začne už 5. januára 2023.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.