Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

13 správ

Zdá sa, že Ive a CEO OpenAI Samom Altman pracujú na „iPhone umelej inteligencie“. Ten by mohol začať investíciou minimálne 1 miliardy dolárov od Softbank. To, samozrejme, neznamená, že nová firma vyrobí mobil s dotykovou obrazovkou, čo bola kľúčová funkcia iPhone v mobilnom priemysle, kedy Apple v roku 2007 zmenil hru so svojou víziou smartfónov. Prítomnosť AI znamená, že nové zariadenie môže otvoriť trend na ďalšie desaťročia. Aké bude dnes zrejme netuší nik.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Focal Sopra N°2: Hudba v čistom audiofilskom štýle! Reprosústavy Focal Sopra N°2 sú zárukou intenzívneho emocionálneho zážitku z posluchu hudby. Ponúkajú čistý, harmonicky bohatý a presný zvuk. Na rozdiel od radu Utopia, ktorý je zo svojej podstaty extravagantný najmä veľkosťou, modely Sopra si kladú za cieľ maximálnu integráciu do akýchkoľvek priestorov s cieľom dokonalej reprodukcie zvuku. Užite si hudbu tak, ako má byť – s čistým audiofilským štýlom! > Výstava Audio Video Kino 2023 – Ochutnaj zvuk > 6. – 8. 10. 2023 / hotel NH Bratislava Gate One a Vienna House Easy Bratislava.

Zdroj | Focal
Zobraziť celú správu

Lenovo a Formula 1 spolupracujú na vytvorení prvej trofeje aktivovanej bozkom na svete. Trofej navrhnutá v spolupráci so spoločnosťou Pininfarina bola odhalená na Grand Prix Lenovo 2023 v Suzuke a bude ocenená aj na Grand Prix Lenovo 2023 USA Formula 1 2023 v Austine (Texas).

Zobraziť celú správu

Idú nové smart hodinky od Xiaomi po krku Apple Watch? Hodinky sú vybavené platformou pre nositeľné zariadenia Snapdragon W5 + Gen 1, ktorá sa stará o rýchlu, no energeticky efektívnu činnosť. Bežia na Wear OS a potešia integráciou s najobľúbenejšími aplikáciami od Google. Športovci ocenia presnosť, ktorú poskytuje dvojpásmový GNSS zabezpečujúci presné sledovanie tréningov a fitness cvičení. Systém ponúka viac než 150 športových režimov, ktorých využitie rozširuje funkcia komplexnej analýzy tréningu a štatistiky výkonu.

Zdroj | Xiaomi
Zobraziť celú správu

Audio Hungary Qualiton A75: Hudba v čistom analógovom štýle! Tento elektrónkový integrovaný zosilňovač od Audio Hungary je zážitkom pre každého audiofila. Qualiton A75 spolu s elektrónkami Tung-Sol KT170, Electro-Harmonix 12AT7 a Genalex Gold Lion ECC83/B759 poskytuje prirodzený a jemný zvukový prejav. Užívajte si hudbu tak, ako má byť – čisto analogová konštrukcia vás vtiahne do hĺbky hudobného zážitku. > Výstava Audio Video Kino 2023 – Ochutnaj zvuk > 6. – 8. 10. 2023 / hotel NH Bratislava Gate One a Vienna House Easy Bratislava.

Zdroj | Audio Hungary
Zobraziť celú správu

Prehrieva sa iPhone 15 Pro? Zdá sa, že iPhone 15 Pro Max je na tom s vysokou teplotou ešte horšie. Hráči a tvorcovia videí s najväčšou pravdepodobnosťou využijú maximálny výkon nových iPhonov 15 Pro, čo bude viesť k tomu, že smartfóny budú dosahovať príliš vysoké teploty na udržanie v rukách.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.