Reklama

Arlo prekvapilo - prináša novú generáciu kamier a za lepšie ceny

Zdroj | Arlo
Richard Pliešovský
Zdroj | Arlo
Zdroj | Arlo

Arlo dnes predstavilo druhú generáciu svojej rady fotoaparátov a zvončekov Essential. Poteší, že všetky novinky majú dostupnejšie úvodné ceny než mali predchádzajúce generácie.

Zostava sa skladá z dvoch exteriérových kamier (Essential XL a Essential), novej interiérovej kamery a šikovného videozvončeka.

Cena za interiérovú kameru Essential druhej generácie začína na 39,99 dolárov, čo je podstatne menej, ako bola úvodná cena (99,99 dolárov) za prvú generáciu Essential. Je dokonca lacnejšia ako interiérová kamera Ring od Amazonu (59,99 dolárov). Je však pravdou, že nízkej cene zodpovedá aj kvalita obrazu, Arlo Essential zvládne len HD rozlíšenie (1080p). V prípade,že sa vám to máli, môžete si priplatiť 40 dolárov. Za 79,99 dolárov dostanete obraz s 2K rozlíšením.

Obsah pokračuje pod reklamou

Rovnako ako jej predchodkyňa, aj nová interiérová kamera prináša 130-stupňový pozorovací uhol, nočné videnie a integrovanú sirénu. Dôležité je vedieť, že kamery Arlo vyžadujú platený plán Arlo Secure, štartuje na sume 4,99 dolárov za mesiac, ponúka funkcie ako je nahrávanie videa a nastavenie zón aktivity.

Pozrite si

Arlo chce mať svoj smart bezpečnostný systém, ku kamerám pribudnú snímače

Exteriérová kamera napájaná z batérie začína na 49,99 dolárov a ponúka rozlíšenie 1080p. Za 99,99 dolárov dostanete 2K rozlíšenie so 130-stupňovým zorným poľom a integrovaným reflektorom a sirénou. Aj tieto modely sú lacnejšie ako úvodná cena pôvodnej Essential Spotlight (129,99 dolárov). Dodávame, že ak požadujete 4K rozlíšenie, musíte siahnuť po modeli Arlo Ultra 2 a pripraviť si 299,99 dolárov.

Kamera Arlo Essential XL, o ktorej výrobca tvrdí, že ponúka 4x dlhšiu výdrž batérie ako základná vonkajšia kamera, začína na 99,99 dolároch za 1080p, alebo 149,99 dolároch za 2K rozlíšenie.

Posledný model, video zvonček, stojí 79,99 dolárov (1080p rozlíšenie), alebo 129,99 dolárov (2K rozlíšenie), čo je opäť cenovo výhodnejšie, ako stáli staršie káblové a bezdrôtové video zvončeky. Kamera má pomer strán 1:1 a pozorovací uhol 180 stupňov. Novinka môže byť káblová, alebo bezdrôtová, má nabíjateľnú batériu a dá sa pevno pripojiť k zvončeku na nepretržité nabíjanie.

Arlo oznámilo tieto aktualizácie tesne pred ohláseným eventom Amazonu, kde sa majú predstaviť nové služby, ako i hardvér. Naplánovaná je už na zajtra, 20. septembra. Je celkom možné, že Amazon predstaví nové modely série Ring, ktoré budú konkurovať práve Arlu.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.