Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

25 správ

Twitter používate Ice universe zverejnil informáciu, podľa ktorej bude Samsung Galaxy S8 s procesorom Snapdragon 835 používať CMOS snímač od Sony s označením IMX333. Ide však o snímač, ktorý Sony oficiálne doteraz nepredstavilo, takže čo všetko bude obsahovať je záhadou. Nevieme ani rozlíšenie. Malo by však ísť o obdobu nového čipu z úvodu tohto roka s 960 fps HD videom.

Zobraziť celú správu

Samsung tento mesiac definitívne obmedzí používanie zvyšných smartfónov Galaxy Note7, ktoré jeho majitelia nevrátili. Dokáže to pomocou updatu, ktorý obmedzí nabíjanie batérie. Podľa portálu Yonhap sú vo svete stále zhruba 3-4% Note7, ktoré jeho majitelia nevrátili.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Elon Musk je extrémne aktívny na Twittri, vďaka čomu sa dozvedáme čoraz viac noviniek zo sveta Tesly. Najnovšie Musk vypustil informáciu, podľa ktorej bude mať nová Tesla Model 3 väčší dojazd, ako aktuálny elektromobil Chevrolet Bolt.

Zobraziť celú správu

Ak využívate služby operátora 4ka, od 27. marca do 15. apríla môžete podporiť Ligu proti rakovine zaslaním ľubovoľnej SMS na číslo 848. Cena SMS je 2 € a celý výťažok z akcie poputuje v plnej výške Lige proti rakovine.

Zobraziť celú správu

EVOLVEO predstavilo novú Android krabičku k TV s názvom EVOLVEO Android Box H8. Má 8-jadrový procesor, 3 GB RAM, 3 USB porty, HDMI 2.0a či gigabitový Ethernet. Nechýba Wi-Fi, Bluetooth či podpora 4K Ultra HD či HDR10 a Dolby Vision. Cenu výrobca stanovil na 127 €.

Zdroj | EVOLVEO
Zobraziť celú správu

Vedcom z Bao Lab na univerzite Stanford sa podarilo vytvoriť flexibilné elektródy vďaka látke, ktorá sa používa na zahusťovanie mydla. Flexibilná elektronika by si tak mohla nájsť uplatnenie nielen v nositeľných zariadeniach, ale aj v lekárstve.

Zobraziť celú správu

Britský telekomunikačný gigant BT dostal pokutu 42 miliónov libier (cca 48,6 mil. eur) od regulačného úradu za nemožnosť poskytnúť dostatočne vysokorýchlostný internet pre biznis sféru. Celkovo má chyba stáť operátora okolo 300 miliónov libier, informuje Reuters.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Operátor 4ka najnovšie spustil službu TO.doma v mestách ako Holíč, Leopoldov, Poltár, Revúca, Rožňava, Skalica, Svätý Jur, Šamorín, Štúrovo, Veľký Meder a Želiezovce. K nim sa pridali aj obce Alžbetin Dvor, Badín, Červeník, Chotín, Hronsek, Kátov, Marcelová, Šrobárová, Šulekovo, Trakovice, Vlkanová a Zohor.

Zdroj | 4ka
Zobraziť celú správu

Videli ste už novú Kia Rio? Z profilu vás určite zaujme dlhšou prednou kapotou, ale aj dlhším predným a kratším zadným previsom. Taktiež oceníte novú verziu mriežky chladiča v tvare „tigrieho nosa“, ktorá je teraz užšia na výšku a širšia v celej prednej časti vozidla. Vzadu zase ihneď rozoznáte nové charakteristické LED svetlá v tvare šípky. (PR)

Zdroj | Kia Motors
Zdroj | Kia MotorsZobraziť celú správu

Nórsko chce kopať tunel, ale nie hocijaký. Má ísť o vodný tunel pre pomerne veľké trajekty na prepravu ľudí. Dôvodom výstavby nezvyčajného tunela majú byť extrémne náročné podmienky pri poloostrove Stad. Cena má byť okolo miliardy nórskych korún, čo je okolo 109 milónov eur.

Zobraziť celú správu

Portál TechCrunch získal informáciu, podľa ktorej Google pracuje na novej aplikácii na úpravu a zdieľanie fotografií v malých skupinách. Má ísť o akúsi appku v štýle sociálnej siete, v ktorej budú môcť používatelia upravovať fotky a následne z nich robiť albumy.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Spoločnosť Cisco predstavila novú inteligentnú 55-palcovú whiteboard/tabuľu s cenou 5 000 dolárov a s 200-dolárovým mesačným predplatným (možnosť prepojenia s inými zariadeniami a podobne). Novinka sa vyznačuje podporou videokonferencií, špecializovanou mobilnou aplikáciou Spark, 4K UHD kamerou a displejom. Výrobca plánuje v priebehu tohto roka predstaviť aj väčšiu 70-palcovú tabuľu s cenou 10 000 dolárov.

Zdroj | Cisco

 

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.