Reklama
Správa dňa

Nothing integruje ChatGPT do svojich smartfónov

14 správ

Podľa analýzy LinkedIn zamestnanci Apple s najväčšou pravdepodobnosťou odídu do Google. Na druhej strane, zamestnanci Apple s najväčšou pravdepodobnosťou pochádzajú z Intelu, Microsoftu alebo Amazonu.

Zobraziť celú správu

NIO spája svoje sily s Changan Automobile. Tieto dve spoločnosti sa dohodli na vývoji spoločného štandardu pre vymeniteľné batérie do elektromobilov. Spoločnosti však neposkytli žiaden časový plán, kedy táto spolupráca začne.

Zobraziť celú správu

Nissan plánuje predstaviť elektrické verzie modelov Juke a Qashqai. Podľa novej správy postaví Nissan tieto elektromobily vo svojej továrni v Sunderlande. Automobilka plánuje investovať do projektu viac ako 1,25 miliardy dolárov.

Zobraziť celú správu

OPPO predstavilo sériu smartfónov Reno 11. Tá pozostáva z dvoch zariadení, a to Reno 11 a Reno 11 Pro. Základný model má 6,-palcový zakrivený OLED displej so 120 Hz, procesor MediaTek Dimensity 8200 a hlavný 50-megapixelvý fotoaparát so snímačom Sony LYT-600. Cena je v prepočte od 350 dolárov.

Zdroj | OPPO
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Oprava spotrebiča má dostať prednosť pred jeho výmenou. Poslanci Európskeho parlamentu prijali rokovaciu pozíciu k novým opatreniam na posilnenie práva na opravu a zníženie vplyvu masovej spotreby na životné prostredie. Za hlasovalo 590 poslancov, 15 bolo proti a 15 sa zdržalo hlasovania.

Zobraziť celú správu

TopObjavte hlboké spojenie s potápačskými počítačmi v podobe multišportových hodiniek Descent Mk3 a Mk3i. Vytvorené pre potápačov s jasným AMOLED displejom za zafírovým sklíčkom, vodotesnosť do hĺbky meraných 200 metrov s indukčnými tlačidlami pre zamedzenie zatečenia. Dostupné sú už na garmin.sk od 1 249,99 € až po 1 849,99 €.

https://youtu.be/GzL_LqtwWas
Zobraziť celú správu

Čína má najrýchlejší internet na svete. Pokiaľ je možné veriť oficiálnym materiálom, prenosová rýchlosť v tejto chrbticovej sieti môže dosahovať až 1,2 Tb/s. Infraštruktúra zahŕňa bezmála 3 000 kilometrov optických káblov.

Zobraziť celú správu

Google oficiálne spúšťa prepracovanú aplikáciu Play Console pre Android. Ide o nástroj pre vývojárov, ktorý okrem iných nástrojov súvisiacich s distribúciou aplikácií sleduje sťahovanie aplikácií a údaje. Aplikácia Play Console existuje už roky, ale stará verzia bola zanedbaná a nebolo možné ju nainštalovať ani na moderné telefóny s Androidom, kým v roku 2022 nedostala aktualizáciu.

Zobraziť celú správu

Špecialista na logistiku nákladnej dopravy Schneider oslavuje veľmý míľnik v oblasti komerčných elektromobilov. Uvádza, že jeho flotila elektrických nákladných vozidiel značky Freightliner spoločnosti Daimler prekonala celkový počet najazdených kilometrov 1 milión – to všetko bez akýchkoľvek emisií uhlíka.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.