Reklama
Správa dňa

iPhone 15 Pro Max nečekaně pohořel v teste odolnosti

  • včera
14 správ

Spoločnosť Fujifilm uvádza nový fotoaparát X-S20. Je vybavený automatickým zaostrovaním s detekciou objektu na základe AI a schopnosťou videozáznamu v kvalite 6,2K. Použitie novej vysokokapacitnej batérie znamená, že fotoaparát môže urobiť až približne 800 snímok.

Zdroj | Fujifilm
Zobraziť celú správu

Spoločnosť Logitech zaviedla službu rezervácie pracovných stolov. Služba funguje na platforme Logi Dock Flex – plne vybavenej spravovateľnej dockovacej stanici vytvorenej pre zdieľané pracoviská vo flexibilných pracovných prostrediach.

Zdroj | Logitech
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Nový OLED panel od Samsungu dokáže čítať odtlačky prstov kdekoľvek na displeji. Technológia sa dá použiť aj na sledovanie srdcového tepu a krvného tlaku. Spoločnosť uviedla, že môže dokonca získať presnejšie údaje ako dostupné nositeľné zariadenia.

Zobraziť celú správu

Beta verzia Full Self Driving od Tesly ignorovala chodcov na vyznačenom prechode pre chodcov. Ten bol dobre označený tabuľami na oboch stranách cesty. Rýchlosť začala v jednom momente klesať, ale namiesto brzdenia Tesla pokračovala v jazde a chodca obišla.

Zobraziť celú správu

Apple oznámil multimiliardovú dohodu s Broadcomom o výrobe komponentov v USA. Vďaka viacročnej dohode bude Apple používať 5G rádiofrekvenčné a bezdrôtové komponenty pripojenia, vrátane filtrov FBAR, ktoré sú navrhnuté a vyrobené v USA.

Zobraziť celú správu

Legitímna Android aplikácia iRecorder sa premenila na špionážny softvér. Škodlivý kód bol pridaný do neškodnej verzie. Je založený na open-source AhMyth Android trojane pre vzdialený prístup a bol špeciálne upravený, odhalila to spoločnosť ESET.

Zobraziť celú správu

Tesla Cybertruck tento rok zamieri konečne do výroby. Elon Musk potvrdil, že Cybertruck sa má začať predávať koncom tohto roka, pričom vozidlo bolo odhalené ešte v roku 2019. Bude to prvý úplne nový produkt Tesly za posledné tri roky.

Zobraziť celú správu

Kontakty Google teraz zavádzajú upozornenia na narodeniny a ukazujú používateľom, ako si tieto informácie pridať. Princíp je jednoduchý, ak sú na vašom zariadení spustené narodeninové upozornenia, otvorením karty Najdôležitejšie v Kontaktoch Google sa v časti Pre vás zobrazí karta „Pridať narodeniny“. Tatko si môžete uložiť narodeniny vašich kontaktov, aby ste ich videli vo svojom narodeninovom kalendári a nezabudli na nich.

Zobraziť celú správu

Ak by ste mali vymenovať päť top výrobcov inteligentných hodiniek, určite by ste do zoznamu zaradili aj Huawei. Výrobca každoročne prináša niekoľko nových modelov, z ktorých si vyberie skromnými náročný používateľ. Pre náročnejších je určený model Watch 4 Pro. Bol predstavený v zime a teraz prichádza na náš trh. Novinka je nástupcom Watch 3 Pro, ktorý bol uvedený na trh v roku 2021 a prináša niekoľko vylepšení vrátane tenšej a ľahšej konštrukcie.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.