Reklama

Huawei Watch 4 Pro nie sú len pre vyvolených

Zdroj | Huawei
Richard Pliešovský
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Ak by ste mali vymenovať päť top výrobcov inteligentných hodiniek, určite by ste do zoznamu zaradili aj Huawei. Výrobca každoročne prináša niekoľko nových modelov, z ktorých si vyberie skromnými náročný používateľ.

Pre náročnejších je určený model Watch 4 Pro. Bol predstavený v zime a teraz pre náš trh v Mníchove. Novinka je nástupcom Watch 3 Pro, ktorý bol uvedený na trh v roku 2021 a prináša niekoľko vylepšení vrátane tenšej a ľahšej konštrukcie.

Hodinky majú 1,5″ LTPO AMOLED displej vložený do 48 mm puzdra, vďaka čomu je ich hmotnosť len 48 g. Puzdro je z titánovej zliatiny TC4, ktorá je trikrát pevnejšia ako bežný titán. Displej s rozlíšením 466 x 466 px chráni sférické zafírové sklo, je tak odolné pred poškriabaním a odlišuje ho od bežného modelu Watch 4.

Obsah pokračuje pod reklamou

Nechýba podpora Always-on display. Na pravej strane nájdete okrúhle tlačidlo, ktoré imituje vzhľad na analógových hodinkách. Na spodnej strane sa nachádza viacero snímačov, odolnosť voči vode je do 5 ATM.

Huawei Watch 4 Pro poháňa OS TruSeen 5.0, ktorý ponúka množstvo funkcií, vrátane tých zdravotných. Dokážu sledovať viac ako 100 režimov cvičenia a zvyčajné funkcie monitorovania zdravia. Novou funkciou v sérii Watch 4 je jednominútový sedembodový zdravotný prehľad, ktorý zhromažďuje údaje o vašej srdcovej frekvencii, SpO2, EKG, teploty kože, stuhnutosti tepien, strese a zdraví dýchacích ciest do jednej správy.

Z konektivity ja zastúpený Bluetooth 5.2, Wi-Fi a eSIM (3G, 4G). Batéria má kapacitu 780 mAhm, na jedno nabitie by mala podľa výrobcu zvládnuť 4,5 dňa. Na plnú kapacitu ju nabijete za 90 minút. Operačná pamäť disponuje 2 GB RAM, interná má 32 GB.

Huawei Watch 4 Pro sú na výber v dvoch verziách. Za model s koženým remienkom zaplatíte 549 eur, luxusná verzia s titánovým remienkom vás vyjde na 699 eur. Na porovnanie, základný model, Huawei Watch 4 stojí 449 eur.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.