Reklama
Správa dňa

Prečo Apple odstúpil of kúpy vyhľadávača Bing?

12 správ

Lenovo uvádza na trh prenosný 140-wattový GaN adaptér pre herné notebooky. Napriek vysokému výkonu ide o pomerne kompaktnú nabíjačku, ktoré oceníte najmä na cestách. Nabíjačka je kompatibilná s hernými notebookmi Lenovo Legion. Predávať by sa mala začať 7. apríla a cena je stanovená, v prepočte, na 39 dolárov.

Zobraziť celú správu

YouTube Music má viac ako 80 miliónov poslucháčov, veľká časť z nich si predpláca službu Premium. Predplatné poskytuje používateľov viacero výhod, vrátane počúvanie hudby bez reklám. Teraz prichádza nová funkcia – prepínač Naposledy prehrávané skladby, ktorý sa zobrazí v nastaveniach aplikácie pre Android. Ak ho zapnete, YouTube Music Premium automaticky stiahne 200 skladieb na základe vašej nedávnej histórie. Funguje oddelene od inteligentného sťahovania, čo znamená, že Naposledy prehrávané skladby sa stiahnu, aj keď je inteligentné sťahovanie vypnuté.

Zobraziť celú správu

Instagram pridáva reklamy do výsledkov vyhľadávania. V rámci svojej najnovšej testovacej fázy aplikácia zaviedla niekoľko nových umiestnení reklamy, ktoré by mohli zmeniť spôsob, akým sa značky na platforme objavujú. Meta uviedla, že má v úmysle sprístupniť toto umiestnenie reklám globálne v nadchádzajúcich mesiacoch.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Bing Image Creator prichádza do nového Bingu. Tento nástroj využíva pokročilú verziu modelu DALL-E od OpenAI a umožňuje vytvoriť obrázok jednoducho pomocou slov, ktorými daný obrázok popíšete a AI ho na základe tohto popisu vytvorí.

Zobraziť celú správu

Hyundai sa bude naďalej držať fyzických tlačidiel. Automobilka zámerne vkladá fyzické ovládacie prvky do svojich vozidiel ako bezpečnostné opatrenie proti digitálnym ovládacím prvkom. Fyzické ovládacie prvky existujú aj v najluxusnejších modeloch značky Genesis. Digitálne obrazovky môžu vodiča pri jazde rozptyľovať.

Zobraziť celú správu

Pixel Watch dostávajú dôležitú aktualizáciu. Prvé smart hodinky od Googlu zaznamenali predajný úspech, aj keď im chýbalo niekoľko dôležitých funkcií. Nová aktualizácia prináša detekciu pádu, ktorá je kľúčovou, potenciálne život zachraňujúcou funkciou zdravia a bezpečnosti.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Google spúšťa nového chatbota menom Bard. Je navrhnutý tak, aby simuloval rozhovory s človekom a využíva kombináciu spracovania prirodzeného jazyka a strojového učenia, aby poskytoval realistické a užitočné odpovede na otázky. Bard nie je na Slovensku zatiaľ oficiálne podporovaný.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.