Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
11 správ

Trojica mladých developerov z Košíc sa na svetovom Grand finále súťaže ActInSpace Hackathon umiestnila na piatom mieste. Súťaže sa zúčastnilo vyše 500 účastníkov z piatich kontinentov. Tím z Košíc na tejto súťaži prezentoval svoje riešenie SCP – predchádzanie kolízií satelitov s odpadom vo vesmíre. Tá
vznikla z aplikácie Kozmický strážca, ktorej úlohou bolo monitorovanie kozmického odpadu.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť vivo prináša na Slovensko svoju novú vlajkovú loď X90 Pro. K jeho výbave patrí procesor MediaTek Dimensity 9200 s 5G, 1-palcový zobrazovací snímač IMX989 ponúka 50-megapixelový objektív a má až 120-wattové nabíjanie, čiže na 50 % sa dostanete len za 8 minút. Odporúčaná cena je 1 099 eur.

Zdroj | Vivo
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Operátor Telekom zaraďuje CANAL+ Action a ďalšie novinky od MTV. Nová stanica CANAL+ Action je určená pre milovníkov akcie a bude ponúkať filmový obsah s akčnými filmami a seriálmi. Okrem toho pridáva aj MTV Live a iConcert.

Zobraziť celú správu

Microsoft podpísal s Nintendom zmluvu o dodávaní Call of Duty na 10 rokov. Týka sa to aj všetkých funkcií a obsahu. Samozrejme, nie je náhoda, že to Microsoft zverejnil teraz, keďže sa všetci stretnú pred Európskou komisiou ohľadom odkúpenia Activisionu.

Zobraziť celú správu

Neotvorený iPhone 1. generácie v pôvodnom balení sa predal v aukcii za 63 356,40 dolárov. Vyvolávacia cena bola 599 dolárov, prihadzovanie sa začalo na 2 500 dolároch. Očakávalo sa, že smartfón, ktorý v roku 2007 zmenil svet mobilných technológií, bude predaný za 50 000 dolárov.

Zobraziť celú správu