Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Motorola Razr 2023 dáva o sebe vedieť. Prinesie gigantický vonkajší displej

Motorola Razr 2023 dáva o sebe vedieť. Prinesie gigantický vonkajší displej
Zdroj | Motorola
Michal Sobek
Motorola Razr 2023 dáva o sebe vedieť. Prinesie gigantický vonkajší displej
Zdroj | Motorola
Zdroj | Motorola

Popularita skladacích smartfónov narastá a uvedomuje si to aj spoločnosť Motorola. Výrobcovia tohto segmentu sa neustále snažia ich niečím vylepšiť. Aktuálnym trendom je zväčšovanie vonkajšieho displeja.

Motorola Razr v minulosti spôsobila revolúciu v dizajne, išlo o tenké véčka, ktoré si obľúbili milióny ľudí po celom svete. Vzkriesenie prišlo v roku 2020 spolu so skladacími displejmi a Razr sa stal opäť trendom. Minulý rok prišla jeho ďalšia generácia.

Teraz sa zdá, že Motorola pracuje na novom modeli, ktorý by mohla predstaviť už tento rok. Už minulá generácia priniesla väčší a praktickejší vonkajší displej. V podobnom duchu sa bude niesť aj nový Razr.

Obsah pokračuje pod reklamou

Na Twitteri bolo zverejnených niekoľko obrázkov toho, čo sa javí ako nová verzia Motoroly Razr. Má rovnaký plochý dizajn ako jeho predchodca a vidíme opäť dvojicu fotoaparátov. Najväčším prekvapením je obrovský vonkajší displej.

Ten tvorí takmer celú jednu stranu zloženého zariadenia. Dokonca je až taký veľký, že bude obtekať okolo dvojice kamier, čo vyzerá skutočne efektne. Uvidíme, ako na tom bude s odolnosťou, pretože predsa bude v rámci konštrukcie na kritickom mieste.

Môžeme sa ale tešiť na to, že Motorola opäť tento displej vybaví praktickými widgetmi, možnosťou reagovať na správy alebo inými skvelými vychytávkami. Vieme aj to, že Motorola Razr 2023 nesie kódové označenie juno.

Zdroj | Tech Outlook

Už skladací smartfón OPPO Find N2 Flip má vyše 3-palcový vonkajší displej, ktorý si pri aktuálnom teste nemôžeme vynachváliť. Budúca generácia Flipu od Samsungu má taktiež priniesť väčší displej na vonkajšej strane.

Spoločnosť Motorola bude mať svoj stánok aj na veľtrhu MWC v Barcelone, ktorý sa začína už budúci týždeň. Je tak možné, že by sme sa tam o novom skladacom véčku mohli dozvedieť nové informácie.