Reklama
Správa dňa

Fiat 500e bude v roku 2024 testovať technológiu výmenu batérii

13 správ

Služba Xbox Live Gold končí. Jej miesto zaplní nové predplatné Game Pass Core. V rámci neho získate možnosť hrať so svojimi priateľmi online, prístup k zaujímavým akciám a aj malú knižnicu 25 hier, ktoré si budete môcť stiahnuť a hrať bez ďalšieho poplatku.

Zobraziť celú správu

Broadcom získal súhlas EÚ na fúziu so spoločnosťou VMware v hodnote 61 miliárd dolárov. Technologický gigant bude musieť splniť nejaké podmienky. Ak sa obchod uzavrie, pôjde o jednu z najväčších technologických akvizícií doteraz.

Zobraziť celú správu

TopVedeli ste, že aplikácia Tatra banka má novú zaujímavú funkcionalitu Spending plan? Ak sa chcete dozvedieť viac, určite si pozrite náš najnovší rozhovor TECHTALKS s Petrom Sedliakom, z oddelenia Advanced Analytics v Tatra banke, ktorý vám prezradí aj to, ako banka môže prepájať nové technológie s príležitosťami v oblasti AI a ako ich vie dostať do života tak, aby boli vo váš prospech a zároveň aj vašim zážitkom.

Zobraziť celú správu

Beyerdynamic predstavil slúchadlá Blue Byrd ANC. Nájdeme tu kvalitný zvuk, aktívne odhlučnenie okolitých ruchov, Multipoint Bluetooth 5.2 aj Google Fast Pair. Ponúknu až 14 hodín počúvania na jedno nabitie a ich cena je stanovená na 149 dolárov.

Zdroj | Beyerdynamic
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Hekeri využívajú kritickú chybu WordPress WooCommerce Payments. WooCommerce Payments je veľmi populárny doplnok WordPress, ktorý umožňuje webovým stránkam prijímať kreditné a debetné karty ako platbu v obchodoch WooCommerce. Plugin sa používa na viac ako 600 000 aktívnych inštaláciách.

Zobraziť celú správu

Tesla Cyberquad ATV pre deti sa začína predávať v Číne za cenu 1 700 dolárov. Elektrická štvorkolka bola v USA zakázaná pred necelým rokom. Na plné nabitie dokáže prejsť až 13 km. Okrem toho má dve nastavenia, ktoré umožňujú maximálnu rýchlosť buď 4 km/h alebo 8 km/h.

Zobraziť celú správu

Androidy sa čoskoro naučia lákať používateľov na inštaláciu najnovšej aktualizácie. Pozvánka môže byť odoslaná automaticky, keď sa zistí významná aktualizácia alebo môže výrobca odoslať pozvánku manuálne.

Zobraziť celú správu

Objavili sa ďalšie špecifikácie pripravovaného OnePlus 12. V jeho výbave by nemal chýbať procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, 5 400 mAh batéria a 50-megapixelový hlavný fotoaparát. Smartfón sa má prestaviť v decembri.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.