Reklama

Peter Sedliak - Spending plan dokáže odhadnúť vaše očakávané výdavky | TECHTALKS

TECHBOX

Vedeli ste, že aplikácia Tatra banka má novú zaujímavú funkcionalitu Spending plan? Verte nám, že ak ste si obľúbili známy Spending report, z novinky budete nadšení.

Spending plan totiž dokáže odhadnúť vaše očakávané výdavky za vybrané obdobie, pričom získate informáciu o orientačnej sume, ktorá vám po odpočítaní očakávaných platieb zostane.

Výpočet v rámci novinky Spending plan v aplikácii Tatra banka berie do úvahy nielen trvalé príkazy, budúce plánované platby a splátky úverov, ale aj históriu platieb, na základe ktorých odhaduje ďalšie platby v budúcnosti. Podľa vášho správania sa berie algoritmus do úvahy aj predpokladané inkasá a platby.

Obsah pokračuje pod reklamou

V našom rozhovore sa dozviete, aké všetky typy platieb dokáže Spending plan automatizovať, rovnako aj to, či je funkcionalita dostupná i pre firemných klientov. Budeme sa rozprávať aj o budúcnosti. Čo vlastne ešte môže banková aplikácia priniesť do vášho vrecka vďaka smartfónom?

Dozvedeli sme sa dokonca i to, čo najradšej v bankovej aplikácii Tatra banka používate. Budete prekvapení, rovnako ako náš moderátor Roman Calík.

Ak sa chcete dozvedieť viac, určite si pozrite náš najnovší rozhovor TECHTALKS s Petrom Sedliakom, z oddelenia Advanced Analytics v Tatra banke, ktorý vám prezradí aj to, ako banka môže prepájať nové technológie s príležitosťami v oblasti AI a ako ich vie dostať do života tak, aby boli vo váš prospech a zároveň aj vašim zážitkom.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket CastsRadioPublicBreaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.