Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

15 správ

Nové elektrické Volvo, ktoré sa oficiálne predstaví na budúci mesiac, bolo predčasne odhalené vďaka dokumentom MIIT. Volvo EM90 vyrástlo na koncernovej platforme SEA, ktorá je základom aj pre elektromobily Polestar 4, Smart #1 a #3, Zeekr 001 a 009. Dokumenty odhaľujú, že model EM90 má rozmery 5 206 x 2 024 x 1 859 mm, rázvor 3 205 mm, pohotovostnú hmotnosť 2 763 kg, možnú celkovú hmotnosť 3 245 kg a 19″ a 20″ kolesá. Dostupná bude aj verzia s pohonom zadnej nápravy a výkonom 200 kW či maximálnou rýchlosťou obmedzenou na 180 km/h.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Intel svojimi najnovšími procesormi zaznamenáva rekordy. Spoločnosť predtým dosiahla 6 GHz so svojím i9-13900KS, ktorý bol vydaný začiatkom tohto roka. Teraz spoločnosť sľubuje, že opäť dosiahne hranicu 6 GHz, no tentokrát vo svojich nových stolných CPU 14. generácie.

Zobraziť celú správu

Predstavujeme skutočne bezdrôtové slúchadlá zo série Tune, ktoré vás prekvapia nielen zvukom, ale aj nadupanými funkciami a skvelým dizajnom. JBL prichádza so zmenou názvoslovia, ktoré je odvodené od tvaru slúchadla. Číselné označenie Tune 130NC, Tune 225TWS a Tune 230NC, nahrádza Tune Buds, Tune Beam a Tune Flex.

Zobraziť celú správu

Xiaomi zariadenia bude poháňať HyperOS. Pôjde zjavne o zmes systému Android a vlastného systému od Xiaomi. Generálny riaditeľ Lei Jun uviedol, že vývoj HyperOS prebieha od roku 2017 s poslaním vybudovať jednotný integrovaný systémový rámec, ktorý podporuje celý ekosystém zariadení a aplikácií.

Zobraziť celú správu

Streamovacie spoločnosti fungujú on-line, bez nutnosti kamenných pobočiek. Netflix sa však chce zamerať i prevádzku fyzických obchodov. Spoločnosť s názvom Netflix House plánuje do roku 2025 otvoriť kamenné prevádzky v USA s cieľom ponúknuť fanúšikom zážitok, ktorý presahuje ich televízne obrazovky. Predávať sa budú podávať jedlá z rôznych populárnych relácií Netflix, ale i adrenalínové zážiátky, napr. z Squid Game.

Zobraziť celú správu

Niantic oficiálne oznámil príchod Pokémon Go Party Play, novej funkcie, ktorá umožňuje skupinám štyroch hráčov spojiť sa a spoločne skúmať. Po pripojení pomocou alfanumerického alebo QR kódu môžu hráči Pokémon Go (ktorí musia byť vo vzájomnej tesnej blízkosti a na úrovni minimálne 15) vytvoriť tímy, ktoré získajú výrazné zvýšenie sily, keď sa spoločne postavia nájazdovým bossom.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

MacBook Pro a Air s čipom Apple M3 budú pravdepodobne uvedené na trh budúci rok. 13-palcové a 15-palcové MacBooky Air M3 sú teraz v štádiu technického overovacieho testu. Na druhej strane, 14-palcové a 16-palcové MacBooky Pro s čipmi M3 Pro a M3 Max dosiahli štádium DVT – test overenia dizajnu.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.