Reklama
Správa dňa

Prečo Apple odstúpil of kúpy vyhľadávača Bing?

13 správ

Federálny odvolací súd zamietol Muskovo tvrdenie, že dekrét o súhlase Komisie pre cenné papiere a burzy z roku 2018 je nespravodlivým „predchádzajúcim obmedzením“ jeho prejavu. Generálny riaditeľ sa mohol brániť proti obvineniam alebo vyjednať inú dohodu, ak by chcel tweetovať bez právneho monitora, hovorí súdny senát.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Značky CUPRA a SEAT na autosalóne Automobile Barcelona oficiálne oznámili, že nový mestský elektromobil sa bude volať CUPRA Raval. Toto meno vzdáva hold štvrti Raval v srdci Barcelony, čo už napovedala kampaň CUPRA s pesničkou speváčky Rosalía.

Zobraziť celú správu

Palmer Luckey, zakladateľ Oculus začal nečakane vychvaľovať headset pre virtuálnu realitu od Apple. Je to zaujímavý obrat, pretože pred časom tento istý produkt zniesol pod čiernu zem.

Zobraziť celú správu

Európska únia schválila prvé komplexné kryptografické pravidlá na svete. Na stretnutí ministra financií EÚ v Bruseli sa schválili pravidlá, ktoré už boli dohodnuté s Európskym parlamentom. Ten ich odsúhlasil minulý mesiac. Pravidlá, ktoré budú zrejme zavedené od roku 2024, budú požadovať, aby firmy, ktoré chcú vydávať, obchodovať a chrániť kryptoaktíva, tokenizované aktíva a stablecoiny v EÚ, získali licenciu.

Zobraziť celú správu

BMW zverejnilo trailer pre film The Calm, kde sa svoju rolu zahrá aj i7 M70. Je to tichá hviezda tohto klipu, prenasledovaná aj elektrickými motorkami. The Calm má premiéru na filmovom festivale v Cannes zajtra 17. mája, v ten istý deň si ho môžete pozrieť online na BMW.com. Okrem BMW hrá vo filme Pom Klementieff (Strážcovia Galaxie) či Umu Thurman, réžie sa ujal Sam Hargrave, hudbu zložil Hans Zimmer.

Zobraziť celú správu

OPPO zrejme naozaj končí v Európe. Predaj telefónov v Nemecku je pozastavený už skoro rok, teraz je oficiálna nemecká webstránka spoločnosti v Nemecku prázdna, bez akýchkoľvek produktov. Na domovskej stránke sa nachádza jedna reklama na prebiehajúce partnerstvo OPPO s Ligou majstrov UEFA a banner FAQ zahŕňajúci jedinú otázku týkajúcu sa podpory existujúcich zariadení OPPO. Už dávnejšie sme vás informovali, že spoločnosť po 30. júni pravdepodobne opustí francúzsky trh.

Zobraziť celú správu

Chcete televízor zadarmo? Možno tomu neuveríte, ale je taká možnosť. Bezplatný televízor Telly 4K má druhú obrazovku na zobrazovanie reklám. Má 55″ uhlopriečku so soundbarom, ktorý spája druhú obrazovku s názvom Smart Screen. Menšia obrazovka je určená na zobrazovanie reklám, no môže tiež zobrazovať relevantný obsah, ako sú spravodajské kanály z vybraných publikácií, počasie alebo výsledky obľúbených športových tímov. Ak máte záujem, môžete navštíviť webstránku freetelly.com a rezervovať si jedno z 500 000 bezplatných televízorov, ktoré sa podľa Telly začnú dodávať toto leto.

Zdroj | Telly
Zobraziť celú správu

Google zaplatí Texasu 8 miliónov dolárov za zavádzanie zákazníkov. Ide o vyrovnanie nárokov, ktoré Google zaplatil rozhlasovým hostiteľom za klamlivú kampaň o smartfóne Pixel 4. Google už dosiahol vyrovnanie 9 miliónov dolárov s Federálnou obchodnou komisiou a šiestimi ďalšími štátmi.

Zobraziť celú správu

OPPO zatvára divíziu, ktorá navrhla svoje vlastné čipy MariSilicon. Výrobca začal navrhovať svoje vlastné fotografické čipy v roku 2019 a prvýkrát boli použité v roku 2021 v sérii Find X5. Zavretie divízie však nijako neovplyvní aktuálne modely v prevádzke.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.