Reklama
Správa dňa

Nothing integruje ChatGPT do svojich smartfónov

14 správ

Do nedele 24. decembra 2023 si môžu zákazníci oboch typov predplatených kariet Telekom aktivovať balíček Nekonečné dáta s rýchlosťou 3 Mbps za 4 €. Balík má platnosť celých 7 dní, aktivovať sa dá aj opakovane.

Zobraziť celú správu

4ka počas vianočných sviatkov sprístupní 40 prémiových TV kanálov pre všetkých zákazníkov svojej digitálnej 4KA TV. Stanice budú dostupné od 19. decembra do 6. januára na všetkých TV platformách operátora vrátane mobilnej TV aplikácie 4KA TV.

Zobraziť celú správu

U operátora O2 sa v novembri najviac darilo smartfónu Honor 90 Lite. Nasledovali Honor X6a, Honor 90, Samsung Galaxy A14 5G. Motorola Moto G54 5G, Motorola Edge 40 Neo, Xiaomi 13T, Motorola Moto G14, Samsung Galaxy A54 5G a Samsung Galaxy A34 5G.

Zobraziť celú správu

Na Slovensku bola spustená prvá výrobná linka na batérie. Stojí hneď vedľa výskumno-vývojovej časti haly vo Voderadoch. Pre InoBat ju na mieru vyrobila spoločnosť Wuxi Lead, ktorá patrí medzi popredných výrobcov týchto technológií na svete.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

U operátora 4ka sa v novembri najviac darilo smartfónu iPhone 14. Nasledovali Redmi Note 12S, iPhone 15 Pro, Xiaomi 13T, Redmi 12 5G, Redmi Note 12 5G, iPhone 15, Samsung Galaxy A54 5G, Motorola Edge 30 a Honor Magic5 Lite.

Zobraziť celú správu

Automobilka Mazda plánuje do roku 2030 vyrábať 7 alebo 8 elektromobilov. Prvým krokom je navrhnúť a vyrobiť elektrické vozidlá pre Japonsko v rokoch 2025 až 2027 a následne ich uviesť od roku 2028 na trh v USA a Európe.

Zobraziť celú správu

Netflix začal zverejňovať sledovanosť všetkých filmov a seriálov. V rebríčku je viac ako 18 000 titulov a 99 % všetkého obsahu Netflixu. Za prvý polrok užívatelia videli spolu takmer 100 miliárd hodín týchto filmov a seriálov.

Zobraziť celú správu

TopAké silné heslá používate? Ako si ich chránite? Viete, že existuje spôsob, ako si už nemusíte pamätať všetky vaše heslá, ale stačí vám jedno hlavné heslo? O všetko sa postará Password Manager, ktorý je súčasťou balíkov ESET Home Security Premium a Ultimate. Pomáha vám ukladať a spravovať vaše heslá, automaticky vypĺňať formuláre a vytvárať veľmi silné šifrované heslá.

Zdroj | ESET
Zobraziť celú správu

Tesla Cybertruck má režim brodenia. Cybertruck je zrejme dostatočne vodotesný na to, aby krátkodobo poslúžil ako čln, takže dokáže prekonať rieky, jazerá a dokonca aj moria, ktoré nie sú príliš rozbúrené.

Zobraziť celú správu

Na sociálnych médiách sa rozšírili správy o novom predvolenom nastavení Dropbox, ktoré zdieľa údaje Dropboxu s OpenAI pre experimentálnu funkciu vyhľadávania poháňanú AI. Dropbox však tvrdí, že údaje sa zdieľajú len vtedy, ak sa funkcia aktívne používa. Služba uvádza, že používateľské údaje zdieľané s partnermi AI tretích strán sa nepoužívajú na trénovanie modelov AI a vymažú sa do 30 dní.

Zobraziť celú správu

Tesla zverejnila video, ktoré ukazuje najnovšiu verziu prototypu humanoidného robota Optimus Gen 2. Viac ako rok po prvej verejnej demonštrácii robota Optimus od Tesly sa zdá, že vývoj priadne pokročil. Tesla dokonca píše, že „všetko v tomto videu je skutočné, žiadne CGI. Všetko v reálnom čase, nič sa nezrýchlilo“. Reaguje tak na neslávnu prezentáciu Google, ktorý sa nerozpakoval použiť triky, aby jeho AI pôsobila oveľa lepšie.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.