Reklama
Správa dňa

Xiaomi 14 Ultra bude mať veľký 1-palcový senzor Sony LYT900

18 správ

Rozmýšľate akým darčekom z portfólia produktov spoločnosti Apple by ste potešili svojich blízkych počas Vianoc? Apple vám pomôže. Dnes totiž spoločnosť spustila svojho pomocníka pre nákup vianočných darčekov pre tento rok. Pozrieť si ho môžete na stránkach Apple.

Apple 2015 Gift guide

Zobraziť celú správu

Hasiči v Dubaji budú vybavený poriadne. Do ich výbavy totiž okrem inej výstroje pribudnú aj jetpacky. Tie budú využívané v prípade požiarov vo výškových budovách, ktorých je v tomto rýchlo sa rozrastajúcom meste skutočne dostatok.

Zdroj | Gizmodo
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Nový smartfón Gionee Elife S6 sa objavil na uniknutých fotografiách. Mal by priniesť zlatú verziu, 5,5″ AMOLED displej s HD rozlíšením, osemjadrový procesor MediaTek MT6753 a 2 GB (16GB), či 3 GB RAM v prípade 32 GB verzie. Viac sa dozvieme už 16. novembra, kedy bude oficiálne predstavený.

Zdroj | techgadgetsz.com
Zobraziť celú správu

PenTec, výhradný distribútor značiek Pentax a Ricoh pre Českú republiku a Slovensko spúšťa cashback akciu pri kúpe fotoaparátov K-3 II a K-S2. Zákazníci na Slovensku tak môžu ušetriť až 48 eur. Akcia platí do 31.1.2016.

Pentax K-S2 38

 

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Google predstavila novú verziu stránky About Me, ktorá zobrazuje všetky vaše osobné informácie na jednom mieste. Okrem toho na tomto mieste môžete nastavovať aj detaily súkromia a bezpečnosti vášho konta.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Autonómne vozítko od Google dostalo pokutu. Našťastie za nič vážne. Išlo vraj o príliš nízku rýchlosť, ktorú majú autonómne vozidlá v meste nastavenú na 25 mph čo je zhruba našich 40 km/h. Podľa Google však autonómne vozidlá doteraz spravili 1,93 milióna kilometrov bez pokuty.

Zdroj | Google
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.