Reklama
Správa dňa

Spotify testuje zoznamy skladieb generované AI

12 správ

Sudca udelil spoločnosti Google pokutu 32,5 milióna dolárov v súdnom spore so Sonos. Ide o pokutu za porušenie patentov spoločnosti Sonos týkajúcich sa multi-room audio. Sonos zažaloval Google na federálnom súde začiatkom roku 2020 a obvinil ho z porušenia piatich jeho patentov na reproduktory.

Zobraziť celú správu

WhatsApp čoskoro umožní pripnúť správy na začiatok konverzácie. Používatelia môžu konkrétne zvýrazniť časť správy, ktorú chcú pripnúť, a potom ju pridať na začiatok prebiehajúceho rozhovoru. Ľudia v konverzácii tak môžu rýchlejšie odkazovať na staršie správy a informácie.

Zobraziť celú správu

Elektromobily Hyundai a Kia budú od budúceho roka využívať nabíjacie porty NACS od Tesly. Tesla má v USA viac rýchlonabíjacích zástrčiek s jednosmerným prúdom ako ktorákoľvek iná sieť a jej stanice sú na popredných miestach pozdĺž diaľničných koridorov.

Zobraziť celú správu

iPhone 12 bude čoskoro vo Francúzsku opäť legálny. iOS 17.1 obsahuje aktualizáciu, ktorá uvádza iPhone 12 do súladu s francúzskymi protokolmi testovania elektromagnetických emisií. V septembri Francúzsko dočasne zakázalo predaj iPhonu 12 po tom, čo zistilo, že prekročil zákonný limit pre emisie na tele.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

U operátora Orange sa v septembri najviac darilo smartfónu Samsung Galaxy A54. Nasledoval Samsung Galaxy A34, Honor X6, iPhone 14, Honor 90, Redmi A2, Redmi Note 12 Pro 5G, Samsung Galaxy A14, Samsung Galaxy S23 a desiatku uzatvára Honor 90 Lite.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť LG Electronics zaznamenala v 3. štvrťroku prekvapujúce výsledky. Spoločnosť vykázala od júla do septembra prevádzkový zisk 738 miliónov dolárov, čo je o 33,5 % viac ako v predchádzajúcom roku. Tržby predstavovali pokles o 2,2 % za rovnaké obdobie.

Zobraziť celú správu

Apple Watch v roku 2024 neprinesú v podstate nič nové. Ming-Chi Kuo hovorí, že budúci rok a dokonca aj ten ďalší sa nebude veľmi líšiť. MicroLED technológia by sa tak pokojne mohla odložiť až na rok 2026. Kuo verí, že dodávky hodiniek v roku 2023 klesnú medziročne približne o 15 %.

Zobraziť celú správu

O2 prináša novú ponuku O2 Spolu. Dostupnejšie benefity výrazne vylepšujú dátovú ponuku O2 Paušálov. Zákazníci O2 Paušálov a domáceho internetu môžu prepojením v službe O2 Spolu ešte výraznejšie vylepšiť svoje O2 Paušály. Po novom si môže zákaznícku skupinu, z ktorej každý člen získava benefity, vytvoriť ktokoľvek s O2 Paušálom a jednou z taríf domáceho internetu. Všetci členovia skupiny získavajú v závislosti od svojho Paušálu až dvojnásobný objem dát alebo rýchlosti.

Zdroj | Yura Fresh/Unsplash
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.