Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
12 správ

Jaguar I-Pace 2023 neprináša žiadne zásadné zmeny, až na nové 20-palcové kolesá. Stále dokáže zrýchľovať na stovku za približne 4,5 sekundy. Model s 20-palcovými kolesami prejde 396 km a s 22-palcovými to bude 349 km.

Zobraziť celú správu

Canalys zverejnil svoju správu o globálnom trhu s nositeľnými zariadeniami v 4. štvrťroku a za celý rok 2022. Čísla odhalili 50 miliónov dodaných kusov medzi októbrom a decembrom, čo bol obrovský pokles o 18 %. Všetkých päť veľkých spoločností ako Apple, Xiaomi, Huawei, Samsung a Google zaznamenalo medziročný pokles zásielok.

Zobraziť celú správu

Všetky plány Google One teraz zahŕňajú bezplatnú sieť VPN. Doteraz bola dostupná iba pre tých, ktorí majú jednu z vyšších úrovní Google One. Služba funguje pre členov Google One v Rakúsku, Austrálii, Belgicku, Kanade, Dánsku, Fínsku, Francúzsku, Nemecku, Islande, Taliansku, Japonsku, Mexiku, Holandsku, Nórsku, Južnej Kórei, Španielsku, Švédsku, Švajčiarsku, Taiwane, Spojenom kráľovstve a USA. Na Slovensku, bohužiaľ, táto služba nie je dostupná.

Zobraziť celú správu

Hekeri pripravili „romantickú pascu“, ktorá slúžila na špehovanie používateľov Androidu. Kampaň APT skupiny Transparent Tribe sa zameriava najmä na indických a pakistanských občanov, zrejme z vojenských a politických kruhov. Výskumníci z ESET-u analyzovali špionážnu kampaň šíriacu backdoory CapraRAT zamerané na systém Android prostredníctvom skompromitovaných aplikácií zdanlivo určených na bezpečné posielanie správ a volanie. Aplikácie pritom v skutočnosti kradnú citlivé údaje.

Zdroj | ESET
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Ford Mustang Mach-E v Číne znižuje svoju cenu. Ford minulý rok predal v Číne len 7 782 modelov Mustang Mach-E v porovnaní s takmer 40 000 v USA. Ford ponúka do konca apríla zľavu až 5 700 dolárov, čo znamená, že model Mustang Mach-E bude začínať na niečo málo nad 30 000 dolárov.

Zobraziť celú správu

Apple by mohol vydať HomePod so 7-palcovým dotykovým displejom. Predpovedá to skúsený analytik Ming-Chi Kuo niekedy na obdobie začiatkom budúceho roka. Toto zariadenie by mohlo umožniť užšiu integráciu s ďalšími hardvérovými produktmi Apple. Fungoval by podobne ako Google Nest Hub alebo Amazon Echo Shows.

Zobraziť celú správu

Tesla Model Y je vyšetrovaná kvôli vypadávajúcemu volantu. Národný úrad pre bezpečnosť cestnej premávky (NHTSA) napísal, že vie o dvoch správach o úplnom spadnutí volantov na vozidlách Tesla Model Y z roku 2023. NHTSA komunikovala s Teslou a zistila, že obe tieto vozidlá mali opravu na konci linky, ktorá si vyžiadala odstránenie volantu.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Qualcomm ešte v marci uvedie nový procesor 7. série. Udalosť je naplánovaná na 17. marca, pričom názov by mohol byť Snapdragon 7+ Gen 1 alebo Snapdragon 7 Gen 2. Pôjde o 8-jadrový procesor postavený na 4 nm výrobnej technológii.

Zobraziť celú správu

Apple spustí svoju samostatnú aplikáciu klasickej hudby. Tá bude mať názov Apple Music Classical a do App Store príde 28. marca. Poskytne hlbšie metadáta vyhľadávania a skladateľov, ktoré ju odlíšia od bežných hudobných služieb.

Zdroj | Apple
Zobraziť celú správu

Samsung láka na novinku Galaxy A54 5G. Smartfón bude oficiálne predstavený 15. marca. Na zverejnenom plagáte sa tiež uvádza, že Galaxy A54 5G bude obsahovať profesionálny fotoaparát. Ten by mal mať optickú stabilizáciu a podporu pre Nightography.

Zdroj | Samsung
Zobraziť celú správu