Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
12 správ

Najpredávanejším smartfónom u operátora Orange za rok 2022 je Samsung Galaxy A53 5G. Top trojicu uzatvárajú smartfóny od Apple, konkrétne iPhone 13 Pro 128 GB a iPhone 13 128 GB. V decembri bol najpredávanejším práve Galaxy A53 5G, nasledoval iPhone 14 128 GB, Samsung Galaxy A33 5G, OPPO A96, Apple iPhone 13 128 GB a OPPO Reno7 Lite 5G.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Apple tento rok podľa analytika neplánuje žiadne veľké aktualizácie zariadení ako AirPods, Apple Watch, iPad alebo Apple TV. Očakáva sa, že spoločnosť Apple oznámi svoju AR/VR náhlavnú súpravu. Spoločnosť tiež plánuje uviesť na trh väčšiu 15-palcovú verziu MacBooku Air.

Zobraziť celú správu

NVIDIA oznamuje partnerstvo so spoločnosťami Mercedes, Foxconn a Hyundai. NVIDIA bude dodávať spoločnostiam rôzne technológie. Napríklad technológia NVIDIE sa vo veľkej miere využíva v rôznych automobilových aplikáciách. Rimac Nevera beží na technológii NVIDIA spolu s architektúrou NVIDIA DRIVE používanou v Lucid Air.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Satechi na výstave CES predstavila 200-wattovú 6-portovú GaN nabíjačku Thunderbolt 4 Slim Hub. Ponúka dva porty USB-C PD 3.1 a štyri porty USB-C PD 3.0, čím súčasne nabíja až šesť zariadení. S podporou Thunderbolt 4 ponúka hub prenosové rýchlosti až 40 Gbit/s. Jej cena je 150 dolárov.

Zdroj | Satechi
Zobraziť celú správu

Nepredstavený smartfón Pixel 7a sa objavil na videu. To potvrdzuje únik,y že aj táto odľahčená verzia Pixelu 7 bude mať 90-hertzový displej. Dizajn taktiež vychádza z vybavenejších modelov. Okrem toho by sme mali dostať aj procesor Google Tensor G2 doplnený o 8 GB RAM.

Zobraziť celú správu

Scosche predstavilo celý rad nových produktov. Medzi nimi aj nové nabíjacie stanice podporujúce MagSafe a bezdrôtové nabíjanie, držiaky do auta s bezdrôtovým nabíjaním, adaptéry s novou nitrid-gáliovou technológiou, ktoré by vám mali umožniť nabiť váš iPhone na 50 % za približne 30 minút či MagSafe držiak na fľašu. Väčšina noviniek bude dostupná už na jar 2023.

Zdroj | Scosche
Zobraziť celú správu

Apple neplánuje nástupcu populárneho modelu iPhone SE. Analytik Ming-Chi Kuo najprv informoval o tom, že štvrtá generácia kompaktného a dostupného modelu bude len odložená. Najnovšie informácie však hovoria o tom, že spoločnosť informovala svojich dodávateľov a úplnom pozastavení vývoja tohto modelu.

Zobraziť celú správu