Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

14 správ

Hra Diablo IV príde na Steam 17. októbra. Toto je prínos pre PC hráčov, pretože predtým bolo Diablo IV dostupné iba na proprietárnej predajnej platforme Battle.net a Steam je predsa rozšírenejšia služba. Novinka by mala zaujímať najmä majiteľov Steam Decku.

Zobraziť celú správu

Meta plánuje ďalšiu vlnu prepúšťania. V posledných mesiacoch spoločnosť Meta opustilo veľké množstvo zamestnancov. Vedenie prepustilo v novembri 2022 okolo 11 000 ľudí a ďalšie zníženie počtu zamestnancov, oznámené v marci tohto roka, sa dotkne ďalších 10 000 ľudí.

Zobraziť celú správu

Tom Hanks varuje pred reklamou vygenerovanou AI pomocou jeho podobizne. Reklama bola zjavne vytvorená pomocou nástroja poháňaného umelou inteligenciou, ktorý je schopný napodobniť jeho hlas a presne prispôsobiť pohyby jeho pier jeho hovoreným slovám.

Zobraziť celú správu

TopKeď už sa zdá, že smartfóny sa už nemajú príliš kam posúvať a ak aj áno, tak za bežne neprístupné ceny, každý rok je tu spoločnosť Xiaomi so svojou T-sériou, aby nás hravo vyviedla z omylu. Tohtoročná séria Xiaomi 13T ukazuje, že aj technologická špička môže byť na dosah každému. Spoznajte ju detailnejšie spolu s nami a využitie špeciálnu akciu s možnosťou získania skvelých darčekov, ktorá trvá už iba do tejto nedele, 8.10.2023.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Holandsko práve spustilo veternú farmu na mori s výkonom 1,5 GW. Hollandse Kust Zuid sa nachádza v Severnom mori, 18-36 kilometrov od holandského pobrežia medzi mestami Scheveningen a Zandvoort. Spoločne ju vlastnia Vattenfall, BASF a Allianz.

Zobraziť celú správu

Sonus faber Stradivari – druhá generácia reproduktorov inšpirovaných legendárnymi husľami. Na 40. výročie firmy prešli tieto reproduktory z eliptického tvaru na päťuholníkovú konštrukciu, čo zmenilo ich dizajn i zvuk. Majú vysokú citlivosť 92 dB (2,83 V/m) a nízku impedanciu 4 ohmy. Nové technológie „INTONO“ pre stredné frekvencie a „CLEPSYDRA“ pre nízke frekvencie zlepšujú zvuk. Užite si hudbu tak, ako má byť – s čistým audiofilským štýlom! > Výstava Audio Video Kino 2023 – Ochutnaj zvuk > 6. – 8. 10. 2023 / hotel NH Bratislava Gate One a Vienna House Easy Bratislava.

Zdroj | Sonus
Zobraziť celú správu

Google oznámil iniciatívu Chromebook Plus. Ten bude poskytovať Chromebooky vyššej kategórie s výkonnejším hardvérom a aj s prístupom k funkciám umelej inteligencie. Chromebooky vyrobené pod názvom zdvojnásobia výkon najpredávanejších Chromebookov vyrobených od júla do decembra 2022.

Zobraziť celú správu

Interiér Tesla Cybertruck bol odhalený v uniknutom videu. Ten bude veľmi podobný ostatným vozidlám Tesla. Myslíme tým veľký centrálny displej, na ktorom sa bude všetko ovládať. Auto ukazuje 84 % batérie, ale bohužiaľ, nie je tu žiadny ukazovateľ dojazdu

Zobraziť celú správu

FiiO uvádza na trh ploché slúchadlá FF3S s elegantným puzdrom a dizajnom vymeniteľného kábla. FF3S sú dvojkomorové slúchadlá s plochou hlavou, materiál puzdra je z hliníkovej zliatiny, vďaka čomu je zariadenia ľahké a pohodlnejšie na nosenie. Majú 14,2 mm meniče s čistým zvukom a vyššou transparentnosťou v stredno- a vysokofrekvenčných pásmach. Predávať sa budú zhruba za 68 dolárov.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.