Reklama
Správa dňa

Tesla má pripravené nové kryty kolies na Cybertruck

12 správ

V Androide 15 bude zrejme automatické zapínanie Bluetooth. Používatelia bety si všimli automatickú funkciu, ktorá znova zapne Bluetooth, ak bol predtým vypnutý. Konkrétne sa automaticky znova zapne deň po vypnutí.

Zobraziť celú správu

Smart hodinky Samsung Galaxy Watch7 Pro prídu opäť s veľkou batériou. Model SM-L70x bude obsahovať batériu, ktorá má menovitú kapacitu 578 mAh. Pri použití ešte úspornejšieho procesora by tento model mohol atakovať hranicu troch dní výdrže.

Zobraziť celú správu

Oura predbieha Samsung Galaxy Ring novými funkciami. Vo svojej aplikácii spustila novú sekciu Labs, kde plánuje testovať nové funkcie a získavať spätnú väzbu od používateľov. Nová sekcia je momentálne dostupná len pre iOS a prvou novou funkciou je Symptom Radar.

Zdroj | Oura
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

ESET pripravil vzdelávací obsah pre seniorov. Nová sekcia na webovej stránke Bezpečne na nete slúži ako jednoduchý a bezplatný sprievodca digitálnou bezpečnosťou pre seniorov a ich rodiny, ktoré chcú chrániť svojich blízkych pred potenciálnymi hrozbami online prostredia.

Zobraziť celú správu

Waymo a Uber Eats spúšťajú vo Phoenixe dodávky jedla pomocou autonómnych vozidiel. Veľký rozdiel medzi donáškou jedla človekom a týmto je v tom, že ľudský vodič odvezie vaše jedlo ku dverám, zatiaľ čo v prípade možnosti Waymo budete musieť ísť von a pristaviť sa pri vozidle.

Zobraziť celú správu

Porsche v EÚ vyraďuje Boxster a Cayman. Automobilka svoj krok argumentuje aj tým, že aktualizácia modelov so spaľovacími motormi by bola príliš nákladná. Očakáva sa tak skorý príchod plne elektrických verzií týchto vozidiel.

Zobraziť celú správu

Samsung Galaxy S24 FE možno dorazí už v lete. Táto informácia vychádza zo zdrojov, ktoré tvrdia, že komponenty displeja už vstúpili do sériovej výroby. Ďalšie parametre tohto očakávaného smartfónu zatiaľ nepoznáme.

Zobraziť celú správu

Webová verzia YouTube Music umožňuje sťahovanie pesničiek do offline režimu. Táto funkcia zosúlaďuje webovú verziu s mobilnou aplikáciou a umožňuje používateľom ukladať skladby a jej zoznamy.

Zobraziť celú správu

Yahoo kúpilo Artefakt – aplikáciu na zhromažďovanie správ a odporúčanie. Aplikácia už nebude fungovať ako samostatná služba. Yahoo v nadchádzajúcich mesiacoch zloží technológiu prispôsobenia AI Artifact a ďalšie funkcie do produktov, napr. do Yahoo News. Aplikácia nemala veľký úspech, zakladatelia Kevin Systrom a Mike Krieger ju chceli vypnúť už v januári.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.