Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

22 správ

Mnohé z poveternostných javov, ktoré poznáme na Zemi, možno nájsť aj na iných planétach. Niekoľko misií pozorovalo malé víry nazývané prachový diabli na Marse a rover Perseverance nedávno zachytil zábery po povrchu Marsu. Zábery zachytila ​​jedna z čiernobielych navigačných kamier Perseverance, nazývaná Navcams a ukazuje „prachového diabla“, ktorý sa pohybuje rýchlosťou asi 19 km za hodinu cez regióny známe ako Thorofare Ridge.

Zobraziť celú správu

Xiaomi zrejme prinesie na trh svoj prvý elektromobil už na budúci rok. Má kódové označenie MS11, nedávno prešlo certifikáciou Bluetooth Technology Alliance SIG, ktorá odhalila ďalšie informácie o jeho konfigurácii. Výpis potvrdzuje prítomnosť funkcií Bluetooth 5.2 a USB Media. Zaujímavé je, že bude podporovať aj Apple CarPlay, čo motoristom umožní pripojiť iPhony k infotainmentu auta.

Zobraziť celú správu

Už v roku 2018 predstavila Tatra banka, ako jedna z prvých na svete, novinku v spôsobe overovania svojich klientov prostredníctvom tvárovej biometrie pri online otvorení účtu. Dnes môžu túto mimoriadne bezpečnú technológiu na identifikáciu osôb využívať aj ostatní. Ako to funguje?

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Reproduktory ILLUSION (vyrobené na Slovensku) ponúkajú nadčasový dizajn, špičkový zvuk a sú vhodné aj pre domáce kino. Model ILLUSION prináša 4-pásmovú a 2-pásmovú možnosť s valcovými ozvučnicami. Dostupné vo farbách hnedý metalický lak so šedým a zelený metalický lak s čiernym. Pripojte ich podľa vašich potrieb: 8 Ω pre bas, stredné/vysoké tóny, biWi+biAmp pre bi-amping alebo 8 Ω pre domáce kino. Objavte nový svet zvukovej kvality s ILLUSION reproduktormi!  > Výstava Audio Video Kino 2023 – Ochutnaj zvuk > 6. – 8. 10. 2023 / hotel NH Bratislava Gate One a Vienna House Easy Bratislava.

Zdroj | Illusion
Zobraziť celú správu

Orange spustil svoju 5G sieť v ďalších 45 obciach, spolu je to už 346 mestách a obciach. „V 5G pokrytí nám pribudlo 45 obcí, momentálne máme v pokrytí 57,1 percenta populácie,“ povedala hovorkyňa Orangeu Alexandra Piskunová.

Zobraziť celú správu

Gramofón Hagerup od Roberta Mayera (slovenský výrobca) – vrcholný model s magnetickým ložiskom, odstraňujúci vibrácie a hluk pre čistý zvuk. Umiestnený v nerezovej vani s olejovým kúpeľom pre maximálnu stabilitu. Využíva dvojitú kladku na minimalizáciu vibrácií. Luxusný biely mramor a nerezová oceľ. Zažite hudbu v čistom analógovom štýle! > Výstava Audio Video Kino 2023 – Ochutnaj zvuk > 6. – 8. 10. 2023 / hotel NH Bratislava Gate One a Vienna House Easy Bratislava.

Zdroj | Hagerup
Zobraziť celú správu

Mobilný operátor 4ka oslavuje 4. októbra svoje 8. narodeniny. Operátor pri tejto príležitosti pripravil darčeky ako pre zákazníkov svojich mobilných, ako i pevných služieb: GIGA dát v mobile na mesiac zadarmo, 4KA TV na celý víkend a súťaž o 4 x slúchadlá Apple AirPods 3 pre všetkých.

Zobraziť celú správu

Svetielko nádeje rozbehlo crowdfundigovú kampaň AUTO NÁDEJE – VEĽKÁ POMOC MALÝM HRDINOM na online platforme StartLab, cez ktorú sa snaží vyzbierať dostatok financií na zakúpenie nového vozidla na prepravu detských onkologických pacientov. V kampani potrebuje vyzbierať 45 000€ za 45 dní. Práve vďaka vašej podpore bude môcť Svetielko nádeje zmysluplne pomáhať aj ďalej. Ďakujeme.

Zdroj | Svetielko nádeje
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

TopVedeli ste, že základný bezpečnostný systém Lexus Safety System + je už pri Lexus RX štandardnou súčasťou výbavy ELEGANCE? Novinka môže byť vaša s motorizáciou 350h a v bohatej výbave ELEGANCE už od 71 900 eur, pričom aktuálne je k dispozícii za akciovú cenu 64 900 eur. Najvýkonnejší Lexus RX 500h si môžete dopriať v mimoriadne bohatej výbave F SPORT PERFORMANCE alebo F SPORT PERFORMANCE TOP od 96 900 eur. Spoznajte asistenčné systémy Lexus RX.

Zobraziť celú správu

Apple Pencil 3 bude mať vymeniteľné magnetické hroty. Americký technologický gigant do nových iPadov v budúcom roku pridá nový procesor Apple M3, ktorý bude oveľa výkonnejší, ale hovorí sa aj o tom, že spoločnosť zahodí miniLED a LCD panely a nasadí OLED obrazovky.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.