Reklama
Správa dňa

Tesla má pripravené nové kryty kolies na Cybertruck

11 správ

V redakcii máme radi LEGO a preto nám nemohol újsť model Concorde. LEGO Icons Concorde 10318 je výnimočnou stavebnicou vo viacerých ohľadoch. Samotný Concorde je ikonou vo svete letectva. Z kociek LEGO ho môžete mať vo veľkosti viac ako 1 meter, presne na dĺžku meria 105 centimetrov. Pri skladaní sa zabavíte a oceníte i funkčné prvky, ako vysúvací podvozok či interiér so sedadlami alebo WC. Krídla majú pohyblivé výškové kormidlá a nechýba ikonický ovisnutý nos.

Zobraziť celú správu

Hyundai Group Genesis a Lucid Motors sú v záverečnej fáze vypracovávania dohody o kúpe elektrických motorov Lucid. Ak prebehne všetko podľa plánov, išlo by o druhú dohodu o dodávke motora od Lucid Motors po tom, čo sa takmer presne pred rokom dohodol s Aston Martin, resp. o tretie, ak počítame predné pohonné jednotky, ktoré Lucid vyrobil pre sériu pretekov Formula E.

Zdroj | Zac Palmer
Zobraziť celú správu

Digital Chat Station prišiel s informáciou, ktorá hovorá, že Honor pripravuje novú skladačku. Mal by byť uvedený na trh už v júli ako súčasť série Magic. Pôjde o vyklápací telefón s najväčšou batériou a najväčšou externou obrazovkou na trhu. Na základe obrázkov z patentovej prihlášky zaberá zadný kamerový systém menej miesta oproti iným vklápačkám na trhu. Na obrázku vidieť výrazne tenšie rámy v porovnaní so Samsungom Galaxy Z Flip5.

Zdroj | Digital Chat Station
Zobraziť celú správu

Google odstraňuje z firemných profilov funkcie četu a histórie hovorov. Históriu konverzácií si môžu uložiť do 31. júla 2024. Od 15. júla nebude možné vytvárať žiadne nové čety. Existujúce čety môžu potom pokračovať v 16-dňovom období. Spoločnosti si budú musieť v prípade potreby stiahnuť svoju históriu hovorov a rozhovorov a uložiť ich vlastnými prostriedkami.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Tento týždeň OpenAI oznámila vytvorenie Výboru pre bezpečnosť a bezpečnosť. Dohliadať bude na riadenie rizík pre svoje projekty a operácie. Oznámenie prichádza, keď spoločnosť hovorí, že nedávno začala trénovať svoj ďalší model GPT-5, od ktorého očakáva, že privedie spoločnosť bližšie k cieľu dosiahnuť umelú všeobecnú inteligenciu (AGI). Už teraz mnoí kritici hovoria, že AGI je ďalej, než sa nazdávame.

Zobraziť celú správu

Tesla sa pripravuje na schválenie balíka Full Self-Driving v Číne. Reuters uvádza, že Tesla prechádza procesom registrácie na čínskom ministerstve priemyslu a informačných technológií. Až keď bude úspešná registrácia pokročilého softvéru pre autonómnu jazdu na čínskom ministerstve priemyslu a informačných technológií môže Tesla spustitť interné testovanie Full Self-Driving. Začať má tak, že ju budú využívať zamestnanci Tesly, ktorí budú jazdiť po čínskych verejných komunikáciách, až potom bude pripravená na uvoľnenie pre čínskych motoristov.

Zobraziť celú správu

Honor uviedol na slovenský trh nový smartfón, Honor 200 Lite. Prináša kombináciu dobrej portrétnej fotografie (systém sa skladá z 108 Mpx hlavného fotoaparátu, 5MPx širokouhlého a hĺbkového fotoaparátu a 2MPx makro fotoaparátu), 6,7″ displeja a plynulého užívateľského zážitku. Novinka je dostupná od dnes, 1. júna 2024 za 329 € s darčekom v podobe adaptéra Honor SuperCharge 66 W. K dispozícii je tiež zľavový kupón, s ktorým je možné získať HONOR 200 Lite ešte o 50 € lacnejšie.

Zdroj | Honor
Zobraziť celú správu

Unikla snímka, ktorá ilustruje, ako bude pripravovaný Samsung Galaxy Z Fold6 riešiť dlhodobú požiadavku používateľov, širšiu kryciu obrazovku. Obrázok zverejnil Ice Universe, porovnáva Galaxy Z Fold6 so súčastným modelom Galaxy Z Fold5 a jasne ukazuje širší displej. Vďaka tomu sa bude dať na novinke lepšie písať, zážitok z používania bude porovnateľný s bežným smartfónom.

Zobraziť celú správu

Meta prichytila ​​izraelskú marketingovú firmu, ktorá prevádzkuje stovky falošných účtov na Facebooku. Výskumníci spoločnosti uviedli, že kampaň bola prepojená s firmou pre politický marketing a obchodné spravodajstvo so sídlom v Izraeli. Účty boli zamerané na Ameriku a Kanadu a písali o vojne medzi Izraelom a Hamasom.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.