Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ: lietajúci čln na baterky, jazdili sme elektrický Megane

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ: lietajúci čln na baterky, jazdili sme elektrický Megane
TECHBOX
Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ: lietajúci čln na baterky, jazdili sme elektrický Megane

Aj v dnešnú nedeľu si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Nahrali ju Lissett a Richard, v 21. epizóde pre vás vybrali to najzaujímavejšie zo sveta tech noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom 20. týždni 2022 sme pre vás pripravili prehľad najzaujímavejších noviniek a udalostí. Viete, že bol Svetový deň telekomunikácií? Pozreli sme sa, akou dlhou cestou prešlo toto odvetvie. Ceny benzínu a nafty vyleteli výšín, napriek tomu mnohí varujú, že ani dnes nezažívame maximá. Každý ušetrený liter pocítite v peňaženke. Pripravili sme 7 účinných tipov, ako znížiť účty za pohonné hmoty. Huawei tento týždeň predstavil dve veľké novinky, špičkové smarthodinky Watch GT 3 Pro a skladací smartfón Mate Xs 2.

Zdroj | Candela

Zachráni Benátky pred zničením lietajúci elektrický čln? Po tom, ako sme v španielskej Marbelle jazdili nový Renault Megane E-Tech Electric, zanechal v nás výborné spomienky. Teraz sme si ich osviežili a dojmy sú ešte lepšie. Čím nás tento plne elektrický Megane ohúril?

Pozrite si

Huawei boduje podareným smart náramkom. Elegantný dizajn a športové funkcie

Určite vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇTECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.