Reklama

Last Minute Valentín - čo sa dá poriešiť na poslednú chvíľu?

Zdroj | Jon Tyson/Unsplash
Richard Pliešovský
Zdroj | Jon Tyson/Unsplash
Zdroj | Jon Tyson/Unsplash

Dnes je sviatok zamilovaných a ak chcete svojej polovičke prejaviť lásku milým darčekom, ešte nie je nič stratené, aj keď ešte nemáte nič objednané. Výber je v tomto prípade trochu obmedzený. V prípade, že nechcete behať po obchodoch a hľadať niečo originálne, stále viete využiť silu internetu.

Ak je vaša polovička dáma, je základom úspechu pravdepodobne vhodne vybratá kytica. Tu predpokladáme, že viete, aké kvietky sa vašej milej páčia najviac. V prípade, že je vaša polovička muž, rozhodovanie je ťažšie. Namiesto kvetov to môže byť bonboniéra, ale i balíček syrových korbáčikov. Toto je však len predohra. Ako dôkaz lásky a náklonnosti má slúžiť druhý darček. Aké máte možnosti?

1.

Stavte na kultúru

Obsah pokračuje pod reklamou

Najlepšie riešenia bývajú častokrát tie najjednoduchšie. Ak sa pozriete na svoju milú/milého a viac ako smartfón drží v ruke knihu, všetko je jasné. Elektronická kniha, napríklad s milostnou zápletkou, nemusí byť vôbec zlý darček, práve naopak. Kúpiť a stiahnuť sa dá za okamih.

Samozrejme, kultúra nie sú len knihy. Čo by ste takto povedali na romantický koncert vo dvojici? Viete, že Metallica zahájila turné? Viete, že v lete bude Roger Waters (ex-Pink Floyd) v Prahe? A keď sme už pri lete, čo takto Pohoda?

A čo takto lístky do kina? Bláznivá komédia Invalid láme rekordy, ale sú aj iné filmy, ktoré stoja za spoločné vyjedanie pukancov z jedného pohára. Svoje nezameniteľné čaro má aj návšteva divadla. Rezervovať lístky nie je komplikovanejšie, ako objednať denné menu.

Ďalšie variácie na tému kultúra je predplatné streamovacích služieb – či už hudobných, alebo filmových. Pre osvieženie pamäte tu máme Amazon Prime VideoApple TV+, Disney+, JOJ Play, Netflix, HBO MaxVoyo a zhodou okolností je od dnešného dňa na našom trhu aj ďalšia služba SkyShowtime.

SkyShowtime

2.

Stavte na herné dobrodružstvá

Geniálna vec pre herné páry sa volá It Takes Two. S Friend’s Pass viete pozvať svojho drahého/svoju drahú a zdieľať veľké dobrodružstvo na platforme založenej výlučne na spolupráci.

Komu je blízky svet hier, určite urobí obrovskú radosť hra. Tá sa dá kúpiť digitálne, takže je k dispozícii okamžite, podobne ako e-kniha. Vašou jedinou starosťou bude zistiť, aké typy hier vaša milovaná polovička obľubuje.

Vyberať môžete zo širokej ponuky hier pre PC, PlayStation, Nintendo či Xbox, ktoré môžete zakúpiť aj online či už prostredníctvom ich oficiálnych obchodov alebo slovenských predajcov. Ak sa neviete rozhodnúť pre konkrétny titul, môžete hráča potešiť darčekovou poukážkou. Pokiaľ ide o konzolových hráčov, tých môžete obdarovať poukazom na prístup k online hraniu a bonusom, ktoré ponúkajú služby PlayStation PlusNintendo Switch Online a Xbox Live Gold.

3.

S jedlom rastie chuť

Dobré jedlo je základ každej veľkej lásky, nech si už básnici píšu o čom chcú. Aký je problém zdvihnúť telefón a rezervovať stôl pre dvoch?

Využiť môžete miestnu ponuku, v mnohých podnikoch ponúkajú špeciálne Valentínske menu pre dvoch. Nesklame ani internet, kde nájdete stovky zaujímavých možností ako stráviť romantické chvíle s milovanou osobou.

Pozrite si

Ako darovať na Valentína kyticu, ktorá nezvädne? Poskladajte si ju

4.

Zľavové portály, dovolenka, letenka

Obsah pokračuje pod reklamou

Sú obľúbené a určite poznáte aspoň niekoľko z nich. Všetky z nich ponúkajú pestrú ponuku rôznych pobytov, zážitkov, vzdelávacích kurzov či produktov, ktoré môžete vybrať, zaplatiť a darovať doslova za pár minút. Pred ich kúpou si nezabudnite skontrolovať miesto uplatnenia a dátum platnosti. Ak sa dá, vyberajte poukazy s neobmedzenou resp. niekoľkomesačnou platnosťou s možnosťou vrátenia peňazí.

Určite nestúpite vedľa, ak objednáte wellness pobyt v peknom prostredí. Počasie je ideálne na pobyt v horách, kde to praje romantike, horúci nápojom a saunovaniu. Koho by nepotešil napríklad relax pre páry v novom rezorte na úpätí Tatier?

Dobrým tipom môže byť zážitkovej darčekovej poukážky. Na stránke pelikan.sk vygenerujete poukaz doslova okamžite. Predvolené hodnoty poukazu sú 25, 50, 100, 150 a 200 eur, ale viete si zvoliť ľubovoľnú hodnotu. Keďže je dnes Valentín, určite vyberte tomu zodpovedajúci vzhľad poukážky do ktorého napíšete vlastné venovanie.

5.

Stebielko záchrany

Ak vás už nič nenapadá, môže vám vytrhnúť tŕň z päty kúpa darčekového poukazu. Kde? Ideálne tam, kde má vaša polovička rada nakupuje (oblečenie, kozmetika, šperky, topánky, kabelky, obchod s elektronikou a podobne).

Dobiť kredit môžete aj v obchodoch Google Play a App Store, alebo rovno predplatiť niektorú z ponúkaných služieb.

Zdroj | Brigitte Tohmova/Unsplash
6.

Vyznanie lásky

Nezabudli sme na niečo? No pravdaže! Ešte treba napísať krásne vyznanie. To sa dá urobiť analógovo, čo znamená papier, ideálne pohľadnica s óóóbrovským srdcom a do vnútra niečo krásne, intímne, šteklivé, veselé, ľúbostné…

Ak vás popri písaní kopne múza, je to super. Ak náhodou nie, skúste si pozrieť portály, ktoré sa tejto bohumilej činnosť venujú naplno. Určite nájdete peknú inšpiráciu, napríklad tu, tu, tu, alebo tu.

Venovanie si dokážete vytvoriť a vytlačiť sami. Nie je to žiadna raketová veda, ani nemusíte mať za sebou umeleckú školu. Stačí použiť webový nástroj Canva, v ktorom si veľmi ľahko vytvoríte krásny darčekový poukaz aj bez toho, aby ste niekedy v živote pracovali s grafikou.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.