Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
#Filmy a seriály

Vieme, ako bude Netflix kontrolovať zdieľanie účtov mimo hlavnú domácnosť

  • 3 min.
  • 2.2.2023
#Operátori

O2 má nové paušály! Sú len 3, majú Netflix v cene a pribudol Cashback

  • 6 min.
  • 30.1.2023

Netflix plánuje koncom Q1 2023 veľké zmeny. Oznámil ich novozvolený co-CEO Greg Peters a týkať sa budú „požičiavania“ účtov. Ak viete o niekom, kto využíva váš alebo iných účet bez toho, aby zaň platil, budete ho môcť jednoducho vyhodiť, vypýtať si od neho peniaze a pridať ho ako ďalšieho používateľa alebo ho nechať preniesť si účet inam. Podľa Petersa nebudú tieto zmeny „univerzálne populárnym krokom“.

Zobraziť celú správu

Spoluzakladateľ Netflixu Reed Hastings, odstupuje z pozície co-CEO. Na stoličke ho vymení Greg Peters, ktorý bude spoločne s Tedom Sarandosom šéfovať stremovacej platforme. Obaja už posledného 2,5 roka v podstate manažovali spoločnosť bez väčšieho zásahu Hastingsa. Sarandos sa staral o produkčnú stránku a Peters o vývoj a fungovanie služby Netflix Gaming. Reed Hastings v spoločnosti ostane ako manažér a bude pôsobiť ako „mostík“ medzi predstavenstvom a novými CEOs.

Zobraziť celú správu
#Filmy a seriály

Tréningový klub Nike na Netflixe sa spúšťa už dnes. O čo vlastne ide?

  • 2 min.
  • 30.12.2022

Netflix spúšťa 30. decembra tréningový klub Nike. Fitness obsah Nike Training Club pozostáva z viacero epizód, celkovo pôjde o 30 hodín cvičení. Programy budú dostupné vo viacerých jazykoch na všetkých plánoch Netflixu s tréningami pre všetky úrovne kondície.

Zobraziť celú správu

Netflix plánuje ukončiť zdieľanie hesiel začiatkom rok 2023. Očakáva, že vďaka tomu získa nových používateľov. Spoločnosť hovorí, že až 100 miliónov divákov sleduje službu pomocou hesiel požičaných od priateľov alebo rodinných príslušníkov.

Zobraziť celú správu

The Office zostane na Netflixe aj po budúcom roku. Po menej ako dvoch rokoch od pridania legendárneho sitkomu „The Office“ na streamovaciu platformu Netflix pre publikum mimo USA sa začali vynárať informácie, že od 1. januára 2023 službu opäť opustí. Netflix však na poslednú chvíľu potvrdil, že predĺžil zmluvu s tvorcom seriálu o ďalšie dva roky. Jeden z najlepších amerických seriálov si tak budete môcť vychutnávať až do 1. januára 2025.

Zobraziť celú správu