Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Služba SkyShowtime štartuje na Slovensku. Všetko, čo o nej potrebujete vedieť

Služba SkyShowtime štartuje na Slovensku. Všetko, čo o nej potrebujete vedieť
Zdroj | SkyShowtime
Michal Sobek
Služba SkyShowtime štartuje na Slovensku. Všetko, čo o nej potrebujete vedieť
Zdroj | SkyShowtime
Zdroj | SkyShowtime

Na Slovensku dnes odštartovala nová streamovacia platforma SkyShowtime. Ide o priameho konkurenta takých velikánov ako Netflix, HBO Max, Prime Video a ďalších. Má čím zaujať a je schopná aj niekomu prebrať divákov?

O čo vlastne ide? Služba SkyShowtime je primárne zložená z filmov a seriálov od štúdií Universal Pictures a Paramount Pictures (vrátane tých doposiaľ neodvysielaných), ku ktorým sa pridá aj tvorba Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios a Peacock.

Jej aktuálne najväčším ťahákom je seriál Halo, ktorý vznikol podľa rovnomennej hernej série pre PC a Xbox. K obsahu sa pridá aj 21 odídených seriálov z platformy HBO Max, pretože služba SkyShowtime na nich v Európe získala vysielacie práva. Tie dokonca dostanú aj označenie SkyShowtime Originals.

Obsah pokračuje pod reklamou

Služba určite boduje aj populárnymi filmovými sériami ako Mission: Impossible, Rýchlo a zbesilo či Jurský park a Jurský svet. Medzi potvrdené tituly, ktoré budú v službe dostupné už v deň spustenia, patria: Ambulance, Downton Abbey: A New Era, Jerry and Marge Go Large, Jurassic World Dominion, Ray Donovan: The Movie, Redeeming Love, The Bad Guys, The Hanging Sun, The Northman a Top Gun: Maverick.

Spomedzi seriálov sa v službe objaví 1883, 1923, A Friend Of the Family, All The Sins, American Gigolo, Funny Woman, Halo, Law & Order (séria 21), Let The Right One In, Mayor of Kingstown (séria 1 a 2), Pitch Perfect: Bumper In Berlin, Star Trek: Strange New Worlds, Souls, Super Pumped: The Battle For Uber, The Best Man: The Final Chapters, The Calling, The Fear Index, The First Lady, The Midwich Cuckoos, The Offer, The Rising, Tulsa King, Vampire Academy a Yellowstone.

Streamovacia služba SkyShowtime bude dostupná na smartfónoch s operačným systémom Android a iOS, smart televízoroch s Android TV, Google TV, Apple TV a LG TV, a samozrejme aj prostredníctvom webovej stránky.

Aplikácia SkyShowtime

Služba bude u nás dostupná za 5,99 eur mesačne, čo je rovnako ako Amazon Prime Video. Ostatní konkurenti sú drahší. Len počas obmedzenej doby získajú noví zákazníci, ktorí sa zaregistrujú cez webové stránky skyshowtime.com, 50-percentnú celoživotnú zľavu zo štandardnej ceny mesačného predplatného.

SkyShowtime prichádza do viac ako 20 krajín vrátane Albánska, Andorry, Bosny a Hercegoviny, Bulharska, Chorvátska, Českej republiky, Dánska, Fínska, Maďarska, Kosova, Čiernej Hory, Holandska, Severného Macedónska, Nórska , Poľska, Portugalska, Rumunska, Srbska, Slovenska, Slovinska, Španielska a Švédska.

Zdroj