Reklama

Hľadáme NAY TECHBOX TV roka 2022. Hlasujte a vyhrajte!

TECHBOX

Vybrali ste už tých najlepších z najlepších? Hlasovať tento rok môžete už v 12. ročníku unikátnej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka, v ktorej spoločne s vami hľadáme tie najlepšie produkty, služby operátorov či bankové aplikácie. Odovzdaním vašich hlasov sa navyše zapojíte do žrebovania o hodnotné ceny!

Celkovo môžete v ankete odovzdať až 8 hlasov v 8 kategóriách, konkrétne FOTOAPARÁT, TV, SLÚCHADLÁ, SMARTFÓN, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, SMART HOME a INOVÁCIA. Aby sa vám hlasovalo jednoduchšie, postupne vám predstavíme nominácie jednotlivých kategórií, počnúc poslednou menovanou kategóriou, NAY TECHBOX INOVÁCIA.

Aby boli výsledky skutočne presvedčivé, hlasovať samozrejme môžete len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Pokojne vyberte len najlepší smartfón alebo bankovú aplikáciu. Je len na vás, prečo dáte hlas svojmu favoritovi, zaujať vás môže parametrami, inováciami, cenou, kvalitou spracovania či osobnými skúsenosťami.

Obsah pokračuje pod reklamou

Hlasovaním v ankete NAY TECHBOX roka 2022 sa zároveň zapojíte do žrebovania o MEGA CENY v hodnote stoviek eur. Vyhrať môžete najnovšiu generáciu špičkových inteligentných hodiniek Apple Watch Series 8 GPS 41 mm od Tatra banky, unikátny robotický vysávač s mopovaním iRobot Roomba Combo j7+ od Certus Mercatus s.r.o., praktického pomocníka do domácnosti – Mi Bezdrôtová vŕtačka 12V od Xiaomi, či 3 Špeciálne retro krabice s legendárnym antivírusom NOD32 vydané pri príležitosti výročia 30 rokov od vzniku slovenskej spoločnosti ESET, ktorá zároveň pri tejto príležitosti ponúka svoje produkty pre domácnosti za zvýhodnenú cenu a k dvojročnej licencii vám teraz pribalí ešte jeden rok ochrany navyše zadarmo.

Vôbec po prvýkrát v našej ankete môžete vyhrať aj špičkový televízor Hisense 55U7HG od spoločnosti Hisense a ak sa na vás usmeje šťastie, vaše fotografie si po vyžrebovaní výhercov budete môcť vytlačiť na úplne novej tlačiarni Canon SELPHY CP1500 od spoločnosti Canon. Tešiť sa taktiež môžete na smartfón HONOR Magic4 Lite, ktorý do ankety venoval náš partner VÚB banka a na svoje si prídu aj audio nadšenci, ktorí si medzi cenami nájdu Bluetooth slúchadlá Philips TAA4216 od spoločnosti TP Vision.

Predstavujeme kategóriu NAY TECHBOX TV roka 2022

Aj napriek stále väčšej popularite projektorov, zostáva klasický televízor multimediálnym centrom a tiež nevyhnutným doplnkom takmer každej domácnosti. Tento rok nám okrem vzostupu 8K modelov priniesol aj fakt, že okrem sledovania seriálov či filmov môžu moderné televízory slúžiť napríklad aj ako herné konzoly. Ktorý z nich ale ponúka to najlepšie spojenie všetkého, čo od kvalitného televízoru očakávate?

Pozrime sa teda na šesticu nominovaných produktov v kategórii NAY TECHBOX TV roka 2022

Zdroj | LG

Aj napriek tomu, že sme spomínali nárast 8K televízorov, začneme nomináciu jedným z najlepších 4K televízorov, ktoré si môžete aktuálne dopriať. Ponúka 65″ OLED panel s rozlíšením 4K Ultra HD a nespočetné množstvo najmodernejších technológií. Medzi nimi aj Brightness Booster Max, ktorá prináša až o 30 % vyššiu sveteľnosť, procesor α9 piatej generácie s podporou AI, samostatne sa rozsviecujúce pixely či Dolby Atmos a Dolby Vision IQ.

Okrem fanúšikov filmov a seriálov je vhodná aj pre hráčov, nakoľko ponúka obnovovaciu frekvenciu 120 Hz a je kompatibilná s NVIDIA G-Sync aj AMD FreeSync Premium.

Zdroj | Hisense

Tento 65″ 4K UHD mini-LED televízor získal okrem ocenenia EISA za „Najlepší výrobok roka 2022-2023 v kategórii prémiových televízorov“ aj priazeň mnohých používateľov. Hisense U8HQ ponúka ULED obrazovku s miniatúrnymi LED diódami, priamym podsvietením FALD Pro s nezávisle riadenými zónami stmavovania a svietivosť viac než 1 000 nitov.

K lepšiemu zážitku prispieva aj Hisense AI Picture Optimization, ktorý dokáže vyhodnotiť snímku a priradiť ju k niektorému zo známych scenárov a optimalizovať tak nastavenia a vykresľovanie detailov v reálnom čase. Televízor tiež prichádza s obnovovacou frekvenciou 120 Hz, režimom Game Mode Pro a podporou vlastnej inteligentnej platformy VIDAA U 6.0 SMART OS.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Panasonic

Panasonic vložil do svojej minuloročnej série JZ2000 najnovšiu generáciu svojho „Master OLED Pro“, vďaka čomu mohol vzniknúť rad LZ2000, v ktorom si môžete vybrať veľkosti od 55″ až do 77″. Pod 4K UHD obrazovkou s obnovovacou frekvenciou 120 Hz, sa navyše nachádza vstavaný soundbar s 360° zvukom a podporou Dolby Atmos.

Panasonic sa pri tomto modeli sústredil hlavne na presnosť obrazu. Diváka tak ihneď neohúri svojimi pestrými farbami a vysokým jasom ale už z továrne je nakalibrovaný podľa filmových a holywoodskych štandardov. Televízor je postavený na operačnom systéme My Home Screen 7.0, ktorého súčasťou sú aj najznámejšie streamovacie služby vrátane Apple TV+, Disney+ a Netflix.

Zdroj | Philips

Vlajkový model sa dočkal vylepšenia v obraze i zvuku, čo potvrdzuje nedávne víťazstvo 65″ modelu v kategórii domáce kino EISA 2022. Ponúka vylepšený systém AI Dual Engine, jasnosť až do 1 300 nitov, rozlíšenie 4K Ultra HD, funkciu Advanced HDR a nechýba ani Philips Ambilight Next Generation.

Tento televízor má navyše integrovaný Bowers & Wilkins soundbar, ktorý má po prvýkrát samostatné ľavé a pravé bočné meniče. Vďaka 5.1.2 zostave a výkonu 95 W tak vie vytvoriť reálny priestorový efekt. Kompatibilný je tiež so službami NVIDIA G-Sync a AMD FreeSync Premium.

Zdroj | Samsung

Ak sa pozeráte po menšom 8K televízore, toto nebude model pre vás. Pokiaľ ale hľadáte špičkový 8K televízor s uhlopriečkou 65″/75″ /85″, obrazom plným farieb a detailov a najmodernejšími zobrazovacími technológiami od Samsungu ako napríklad Quantum Matrix Technology Pro, Quantum Mini LED či Quantum HDR 4000, ste na správnom mieste.

Ak si navyše tento model spárujete s kompatibilnou audio sústavou Samsung HW-Q600A, váš audiovizuálny zážitok sa posunie ešte o kus vyššie. O tejto TV sme navyše robili aj samostatnú recenziu, kde si môžete prečítať naše podrobné dojmy z testovania.

Zdroj | Sony

Japonský výrobca ukázal na CES 2022 plejádu nových modelov. Medzi nimi aj náš nominovaný Z9K, ktorý vám poskytne 85″ LCD uhlopriečku s rozlíšením 8K a samozrejmosťou je aj technológia Mini LED. Vďaka technológii XR Backlit Master Drive a čipu Cognivite Processor XR je tak televízor schopný stmavovať jednotlivé pixely a docieliť tak lepší kontrast.

Obsah pokračuje pod reklamou

Samozrejmosťou je potom aj široké spektrum farieb či realistické tiene vďaka technológii XR Triluminous Pro či XR Upscalling, ktorý umožňuje vychutnať si ostrý a detailný obraz bez ohľadu na zdroj. Nakoľko ide o Sony televízor, je označený ako „Perfect for PS5“ a ponúka aj exkluzívne funkcie ako Auto HDR Tone Mapping a Auto Genre Picture Mode.

Hlasovať môžete do 15. januára 2023.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2022 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: Tatra banka, ESETCanonHisenseiRobotTP VisionVÚB banka a Xiaomi.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.