Hľadáme NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ roka 2021. Hlasujte a vyhrajte!

Už 11. ročník unikátnej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka je v plnom prúde a tak je dobre poznať nielen produkty, ale i služby, za ktoré môžete v ankete hlasovať. Pravdaže, aj tento rok musíte pre to niečo urobiť. Za hlasovanie v ankete môžete vyhrať jednu zo špičkových cien od našich partnerov. Stačí zahlasovať a koncom januára sa dozviete, či niektorá zo šiestich cien je vaša.

Výber tých najlepších z najlepších je opäť výlučne na vás čitateľoch, kupujúcich a používateľoch najrôznejších produktov, služieb operátorov a bankových aplikácií. Stačí si otvoriť stránku NAY TECHBOX roka, prezrieť si nominácie a hlasovať. Celkovo je možné odovzdať až 8 hlasov v 8 kategóriách ankety FOTOAPARÁT, TV, SLÚCHADLÁ, SMARTFÓN, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, SMART HOME a INOVÁCIA.

Pozrite siHlasujte a vyhrajte 6 MEGA CIEN v ankete NAY TECHBOX roka 2021

Samozrejme, hlasovať môžete iba v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Pokojne vyberte len najlepší smartfón alebo fotoaparát. Je čisto na vás vybrať favorita a zahlasovať. Zaujať vás môže parametrami, cenou, kvalitou spracovania či osobnými skúsenosťami.

Vyhrať môžete najnovšiu generáciu hodiniek Apple Watch Series 7 45 mm od Tatra banky, unikátny robotický vysávač iRobot Roomba j7+ od PLAY Electronics, s. r. o., distribútora iRobot v SR a potešiť sa môžete aj z reproduktora JBL PartyBox On-The-GO od DSI Slovakia s.r.o, distribútora značky JBL. Tešiť sa môžete na smartfóny Motorola moto g60 od Lenovo (Slovakia), Xiaomi 11 Lite 5GNE, aj na smart náramok Mi Smart Band 6 NFC od mi-store.sk a smartfón Samsung Galaxy A32 5G od partnera VÚB banka.

Predstavujeme kategóriu NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ roka 2021

V 11. ročníku ankety NAY TECHBOX roka 2021 sme vám hlasovanie zjednodušili tým, že v každej z ôsmich kategórií máte na výber 6 najlepších zástupcov. Mysleli sme aj na milovníkov kvalitnej hudby. Už máte tip na najlepšie slúchadlá roka 2021?

Pozrime sa na šesticu nominovaných v kategórii NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ roka 2021.

Apple AirPods 3

ZDROJ | Apple

Bezdrôtové Apple AirPods 3. generácie majú univerzálny tvar slúchadla a kratšiu stopku oproti predchádzajúcim generáciám sú navrhnuté tak, aby bolo ich používanie čo najpohodlnejšie a zvuk čo najlepší. Každé slúchadlo má mikrofón pokrytý špeciálnou akustickou sieťovinou. Tá eliminuje nepríjemný zvuk vetra počas telefonovania.

Inováciou prešlo aj ovládanie slúchadiel, je riešené pomocou tlakového snímača. Jednoduchým stlačením je možné aktivovať prehrávanie a pozastavenie hudby, preskočiť skladbu či prijať/ukončiť hovor. Slúchadlá odolávajú potu a vode podľa špecifikácie IPX4. Podporujú bezdrôtové nabíjanie, môžete ich jednoducho nabíjať pomocou MagSafe nabíjačky. Výdrž AirPods 3 je až 6 hodín, s dobitím v puzdre je to 30 hodín. Len 5-minútovým nabitím dodáte slúchadlám energiu zhruba na 60 minút.

JBL Live PRO+ TWS

ZDROJ | JBL

Plne bezdrôtové slúchadlá JBL Live PRO+ TWS potešia nadčasovým dizajnom a zvukom JBL Signature. S funkciou Smart Ambient si zvolíte koľko zvuku okolitého prostredia chcete prijať, prípadne si naplno vychutnajte hudbu pomocou adaptívneho potlačenia hluku.

Slúchadlá disponujú funkciou Dual Connect+ Sync, tá umožňuje používať jedno alebo obe slúchadlá. Fast Pair sa postará o okamžité pripojenie k zariadeniu. Bezdrôtový prenos zabezpečuje Bluetooth 5.0, certifikácia IPX4 zaručí odolnosť voči vode. Z päť párov silikónových nástavcov si určite nájdete tie ideálne pre vaše uši. Výdrž batérie je 7 hodín, puzdro dodá ďalších 21 hodín. Nechýba podpora bezdrôtového nabíjania kompatibilná s Qi.

Samsung Galaxy Buds2

ZDROJ | Samsung

Galaxy Buds2 majú v každom slúchadle dvojicu mikrofónov, ktoré dokážu detektovať okolitý ruch, funkcia aktívneho potlačenia hluku ich dokáže eliminovať. Slúchadlá dokážu vytesniť až 98 % nežiaducich zvukov, takže sa môžete sústrediť len na to, čo potrebujete. Poteší šesť nastavení ekvalizéra, ktoré pomôžu s dosiahnutím ideálneho zvuku podľa vášho hudobného vkusu.

Vďaka trom rozličným veľkostiam jemných silikónových nástavcov vám slúchadlá nevypadnú ani pri intenzívnom športe. S výberom toho najvhodnejšieho vám poradí aplikácia Galaxy Wearable. Hudbu s Galaxy Buds2 môžete počúvať 5 hodín aj pri zapnutom ANC, pri plne nabitom puzdre vám poskytnú 20 hodín zábavy.

Sony WF-1000XM4

ZDROJ | Sony

Slúchadlá zaujmú ergonomickým dizajnom, špičkovým zvukom, ale i unikátnymi funkciami. Patrí medzi ne aktívne potlačenie okolitého hluku, podpora Hi-Res audia, integrovaný procesor V1. Nenahraditeľné miesto majú funkcie Speak to Chat (okamžité stíšenie pri rozprávaní), Ambient Sound (zvýraznenie okolitých zvukov) a Google Fast Pair či Quick attention (stíšenie zvuku zakrytím slúchadla). Poteší aj odolnosť voči striekajúcej vode a potu (IPX4), všesmerový mikrofón či podpora hlasových asistentov. Sony WF-1000XM4 podporujú kodeky SBC, AAC a LDAC.

Batéria zaistí prevádzku na 8 hodín (12 hodín bez ANC), puzdro dodá ďalších 16 hodín (24 hodín bez ANC). Nechýba podpora bezdrôtového nabíjania Qi. Funkcia rýchleho nabíjania zaistí 1 hodinu prehrávania už po 5 minútach nabíjania slúchadiel v puzdre.

Technics EAH-AZ60E

ZDROJ | Technics

Slúchadlá podporujú bezdrôtový prenos zvuku s vysokým rozlíšením LDAC s frekvenčným rozsahom a bitovou hĺbkou 96 kHz / 24 bitov. EAH-AZ60 majú 8 samostatných mikrofónov a funkciu pokročilého potlačenia hluku vetra. Technológia JustMyVoice izoluje a zosilňuje slová a minimalizuje okolitý hluk. Nechýba režim prirodzeného zvuku okolia a režim pozornosti. Odolnosť voči vode spĺňa certifikát IPX4. Hlasového asistenta (Amazon Alexa, Google Assistant, Siri) aktivujete dotykovým snímačom slúchadla v uchu.

Na jedno nabitie získate 7 hodín prehrávania so zapnutým ANC a až 24 hodín s dobitím v puzdre. Rýchlonabíjanie Quick Charge sa postará o to, aby boli slúchadlá k dispozícii kedykoľvek.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro

ZDROJ | Xiaomi

Mi True Wireless Earphones 2 Pro viete ovládať dotykovými gestami po ich tele, vďaka tomu je ich používanie rýchle a pohodlné. Slúchadlá sú vybavené funkciou ANC, ktorá zníži hluk až o 35 dB. Slúchadlá sú vybavené tromi mikrofónmi. O kvalitný zvuk sa starajú 12 mm dynamické meniče. Slúchadlá podporujú LHDC kodek, ten prináša podrobnejší záznam ako SBC a AAC.

Celková výdrž slúchadiel je 6 hodín, ktorá sa v kombinácií s puzdrom predĺži na 30 hodín. Puzdro nabijete aj bezdrôtovo (Qi), funkcia rýchleho nabíjania zabezpečí 90 minút počúvania už za 10 minút.

Pozrite siHľadáme NAY TECHBOX OPERÁTORA roka 2021. Hlasujte a vyhrajte!

Vyberte najlepších a hlasujte tu!

Hlasovať môžete do 16. januára 2022.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2021 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: Tatra banka, ESET, Canon, JBL, mi-store.sk, iRobot, Motorola VÚB banka.