NAY TECHBOX roka 2021: Spoznajte Motorolu edge 20 Pro

ZDROJ | Motorola

Zapojte sa už do 11. ročníka obľúbenej ankety NAY TECHBOX roka 2021, v ktorej môžete vyhrať hodnotné ceny pokiaľ zahlasujete za naj produkty. Dnes si predstavíme nomináciu od Motoroly, špičkový smartfón Motorola edge 20 Pro.

História mobilných telefónov by bez Motoroly nebola kompletnou. Potešujúce je, že značka nezaspala dobu a stále patrí medzi špičku na trhu. Napriek enormnej konkurencii a veľkému technologickému pokroku má stále veľké množstvo používateľov a fanúšikov, aj u nás na Slovensku.

Americká telekomunikačná spoločnosť Motorola bola založená 25. septembra 1928 v Schaumburgu (Illinois, USA). Značka bola priekopníkom mobilnej komunikácie v 30. rokoch 20. storočia, vyrobila zariadenie, ktoré prinieslo prvé slová z Mesiaca. V roku 1983 rozpútala komunikačnú revolúciu s prvým komerčne dostupným mobilným telefónom.

ZDROJ | Motorola

Nie je preto žiadnym divom, že sa v našej ankete NAY TECHBOX roka 2021 ocitla Motorola so svojou nomináciou na perfektný smartfón Motorola edge 20 Pro. Aký teda je?

Motorola Edge 20 Pro

Nová vlajková loď má 6,7“ Max Vision OLED displej s 10-bitovými farbami, podporou štandardu HDR10+ a až 144 Hz obnovovacou frekvenciou obrazu, čo je doteraz najvyššia frekvencia dostupná v bežnom smartfóne.

ZDROJ | Motorola

Motorola edge 20 Pro je určená pre tých, ktorí sa pri tvorbe fotografií spoliehajú na svoj smartfón. Edge 20 Pro má ako hlavný fotoaparát nový 108 Mpx snímač o veľkosti 1/1,5“. Ponúka technológiou Ultra Pixel slúžiacu na spájanie deviatich susediacich pixelov do jedného. Tak sa ešte zvýši citlivosť snímača na svetlo.

Unikátom tohto modelu je ale nový teleobjektív v štýle periskopu, vďaka ktorému dokáže Motorola Edge 20 Pro ponúknuť 5-násobný optický zoom a až 50-násobný Super Zoom! Video dokážete nahrávať až do 8K UHD rozlíšenia.

ZDROJ | Motorola

Fotoaparáty dopĺňa Makro Vision snímač s ultraširokouhlým objektívom určený na ultraširokouhlé zábery, ako aj na makro zábery už od 3 centimetrov. Ani webkamera vás nenechá v štichu. Má 32 Mpx rozlíšenie, tiež disponuje technológiou Quad Pixel.

O výkon sa stará čipset Qualcomm Snapdragon 870 s podporou 5G a Wi-Fi 6 sietí, 12 GB RAM a 256 GB internou pamäťou. Na jedno nabitie ponúkne veľmi slušnú výdrž, viac ako 30 hodín. Pomocou rýchleho nabíjania TurboPower získate už za 10 minút energiu na ďalších 9 hodín prevádzky, a to aj s aktívnym 5G pripojením.

Cena špičkového smartfónu Motorola edge 20 Pro je 699,00 €. Pokiaľ sa za tento výnimočný foto smartfón rozhodnete zahlasovať, nájdete ho v kategórii NAY TECHBOX SMARTFÓN v ankete NAY TECHBOX roka 2021. Hlasovaním v ankete NAY TECHBOX roka 2021 môžete vyhrať hodnotné ceny, v ktorých nájdete aj fantastický smartfón Motorola moto g60.

Hlasovať môžete do 16. januára 2022.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2021 nájdete na webstránke NAYTECHBOXroka.sk.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom Lenovo Slovakia.

ZdrojMotorola