Vedeli ste, že vďaka iRobot Roomba j7+ môžete zabudnúť na vianočné upratovanie?

Otrusinky z vianočného pečiva, kosti od rýb, kúsky baliaceho papiera či v neposlednom rade aj exkrementy po nových štvornohých členoch rodiny. To všetko zvládne ľavou zadnou upratať najnovší robotický vysávač iRobot Roomba j7+.

Môžete tak zahodiť stres z povianočného upratovania a čas, ktorý by ste zabili vysávaním radšej stráviť s rodinou. Výhodou je, že sa o všetko postará výborný vysávač iRobot Roomba j7+. Znamienko plus označuje, že v balení nájdete aj štýlovú dokovaciu stanicu, v ktorej sa vysávač nabíja a zároveň do nej vyprázdňuje všetok povysávaný odpad.

Nový model vysávača disponuje unikátnymi funkciami vrátane umelej inteligencie a kamery, ktorá dokáže rozpoznať rôzne objekty. Nestane sa vám tak, že by sa robotický vysávač zamotal do káblov či prešiel po nehode domáceho miláčika. Vďaka kamere dokáže vysávač identifikovať tieto objekty a inteligentne ich obísť. Následne vám ich fotky pošle do smartfónu a vy sa rozhodnete, či ide iba o dočasné objekty (ponožky, exkrementy) alebo o trvalé objekty (káble).

Pozrite siHlasujte a vyhrajte 6 MEGA CIEN v ankete NAY TECHBOX roka 2021

Na základe vášho rozhodnutia vysávač bude vedieť, ktorým miestam sa vyhnúť a ktoré miesta má po odstránení dočasných objektov povysávať znovu.

Spomínaná integrovaná umelá inteligencia sa postará o to, že vysávač sa bude neustále zlepšovať. Vysávanie tak bude každým ďalším spustením rýchlejšie a efektívnejšie. V rámci umelej inteligencie tiež nechýba možnosť prepojenia s polohou vášho smartfónu, čo má za výsledok, že vysávač sa spustí len, keď nebudete doma, takže vás nebude rušiť pri práci na home office.

Aby toho nebolo málo, aj k tomuto robotickému vysávaču získate prémiové služby iServis Premium. Tie zahŕňajú infolinku s produktovým špecialistom, riešenie reklamácií z pohodlia domova Pick & Return a garanciu najrýchlejšieho vybavenia reklamácie do 10 dní.

Pozrite siVyskúšali sme najnovší iRobot Roomba j7+, ktorý obíde aj h…..o

Veľkou výhodou je intuitívna aplikácia iRobot Home, v ktorej uvidíte jednotlivé zmapované miestnosti, ktoré si pomenujete a nastavíte, kde má robot vysávať a kde už nie. Samozrejmosťou je možnosť nastavenia automatického vysávania konkrétnych miestností v konkrétne dni. V prípade, že už iRobot s funkciou mapovania máte doma a kúpili ste si tento nový model, vďaka funkcii one-time-map-copy sa už naskenovaná mapa prenesie automaticky do nového modelu. Táto mapa sa vie preniesť aj do robotického mopu Braava jet m, ktorý dokáže vytrieť podlahy.

Aby toho nebolo málo, vysávač viete ovládať okrem aplikácie aj cez hlasových asistentov Alexa a Google Assistant.

Keďže sa blížia Vianoce, iRobot Roomba j7+ dostal aj nové aktualizácie, vďaka ktorým dokáže vysávač identifikovať vianočný stromček a obísť ho. Po skončení sviatkov vám aplikácia sama navrhne dočasný objekt v podobe stromčeku odstrániť z mapy. Robotický vysávač tak môže povysávať oblasť, kde napadalo najviac ihličia zatiaľ čo vy pozeráte novoročné či vianočné filmy.

Cena modelu iRobot Roomba j7+ je 999 € a za model j7 bez stanice s automatickým vyprázdňovaním zaplatíte 749 €. iRobot Roomba j7+ však môžete teraz aj vyhrať.

iRobot a jeho aktuálnu novinku – inteligentný robotický vysávač iRobot Roomba j7+, ktorý dokáže vďaka kamere identifikovať rôzne prekážky, sme totiž nominovali aj do súťažnej ankety NAY TECHBOX ROKA 2021 v kategórii INOVÁCIA. Ak mu chcete odovzdať svoj hlas a pritom získať možnosť vyhrať jednu zo šiestich super cien vrátane iRobot Roomba j7+, stačí zahlasovať na webe ankety NAY TECHBOX roka 2021.

Hlasovať môžete do 16. januára 2022.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2021 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Komentáre k článku