Hľadáme NAY TECHBOX BANKOVÚ APLIKÁCIU roka 2021. Hlasujte a vyhrajte!

Už 11. ročník unikátnej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka je oficiálne spustený a tak je dobre poznať, za aké nominácie môžete v ankete hlasovať. Samozrejme, ani tento rok to nie je „zadarmo“. Za hlasovanie v ankete môžete vyhrať aj jednu zo špičkových cien od partnerov ankety. Stačí zahlasovať a koncom januára sa dozviete, či niektorá z až šiestich cien je vaša.

Výber tých najlepších z najlepších je opäť výlučne na vás, čitateľoch, kupujúcich a používateľoch najrôznejších produktov, služieb operátorov či bankových aplikácií. Stačí si otvoriť stránku NAY TECHBOX roka, prezrieť si nominácie najlepších z najlepších a hlasovať. Celkovo je možné odovzdať až 8 hlasov v 8 kategóriách ankety FOTOAPARÁT, TV, SLÚCHADLÁ, SMARTFÓN, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, SMART HOME a INOVÁCIA.

Samozrejme, hlasovať môžete iba v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Pokojne vyberte len najlepší smartfón alebo bankovú aplikáciu. Je čisto na vás, prečo dáte hlas svojmu favoritovi, zaujať vás môže parametrami, cenou či osobnými skúsenosťami.

Hlasovať v ankete sa oplatí! Vyhrať môžete najnovšiu generáciu hodiniek Apple Watch Series 7 45 mm od Tatra banky, unikátny robotický vysávač iRobot Roomba j7+ od PLAY Electronics, s. r. o., distribútora iRobot v SR a potešiť sa môžete aj z reproduktora JBL PartyBox On-The-GO od DSI Slovakia s.r.o, distribútora značky JBL. Tešiť sa môžete aj smartfóny Motorola moto g60 od Lenovo (Slovakia), Xiaomi 11 Lite 5GNE aj so smart náramkom Mi Smart Band 6 NFC od mi-store.sk a smartfón Samsung Galaxy A32 5G od partnera VÚB banka.

Predstavujeme kategóriu NAY TECHBOX BANKOVÁ APLIKÁCIA roka 2021

V 11. ročníku ankety NAY TECHBOX roka 2021 sme opäť nevynechali ani bankové aplikácie, ktoré mnohí z nás už používajú takmer denne. Výhodou dnešnej doby je, že v jednom smartfóne môžete mať naraz aj viac účtov, dokonca si mnohé otvoríte v banke len cez smartfón – nemusíte nikam chodiť. Bankové aplikácie sa stali neoddeliteľnou súčasťou našich smart zariadení a vďaka vám spoznáme tú najlepšiu.

Pozrime sa teda na šesť nominovaných bankových aplikácií v kategórii NAY TECHBOX BANKOVÁ APLIKÁCIA roka 2021.

365.bank

Banková aplikácia 365.bank je od základov postavená pre plnú digitálnu správu vašich financií tak, ako aj samotná banka 365.bank. Výhodou je založenie účtu len cez aplikáciu, pričom poplatky za vedenie účtu neplatíte. Zaujímavosťou je spôsob šetrenia, tzv. Syslenie, kedy môžete zaokrúhľovať platby kartou a zaokrúhlená suma sa na sporiacom účte zhodnocuje úrokom 3,65%. Nechýbajú bezkontaktné platby mobilom, ale aj smart hodinkami (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay a Fitbit Pay). Príjemným spestrením je netradičná forma komunikácie, kde základom je tykanie.

Aplikácia Tatra banka

Pozrite siAplikácia Tatra banka je plnohodnotná pobočka v mobile s lákavými výhodami

Obháji Aplikácia Tatra banka prvenstvo z ročníka 2020 ankety NAY TECHBOX roka? Predpoklady má na to výborné. Tatra banka počas roka 2021 nespala na vavrínoch a priniesla viacero vylepšení aplikácie. Medzi nimi je aj nová, jednoduchšia verzia aplikácie – Lite, ktorá má jednoduchšie a logickejšie usporiadané menu. To, ktorá verzia je pre vás najvhodnejšia zistíte po vyplnení krátkeho dotazníka po stiahnutí aplikácie. Novinkou je aj vylepšená funkcia Spending Report, nechýba už ani založenie podnikateľského účtu doslova pár minút. Samozrejmosťou je výber z bankomatu mobilom či. možnosť tvorby virtuálnych platobných kariet pre bezpečnejšie internetové platby.

George Slovensko

Aplikácia George Slovensko od Slovenskej sporiteľne je medzi používateľmi stále obľúbenejšia, naplno je k dispozícii už pre viac ako 700 000 klientov banky. Na prihlásenie sa do aplikácie vám stačí pohľad či odtlačok prsta a na rýchlu platbu zase skener, ktorý dokáže rozpoznať IBAN, QR aj čiarové kódy či poštové poukazy. Funkcia Payme poteší pre rýchlejšie a jednoduchšie zaslatie IBANu a sumy platby cez Messenger alebo WhatsApp. Cez appku môžete dokonca investovať a otvoriť si sporenie, pôžičku či poistenie. Ak si aktivujete funkciu George Moneyback, môžete každý mesiac získať odmeny za svoje nákupy.

mBank SK

Aplikácia mBank stavia do popredia dokonalý prehľad o vašich financiách, vďaka funkcii Moje výdavky máte prehľad o vašom rozpočte. V aplikácii si viete zmeniť limity pre platby, zmeniť PIN kód alebo zablokovať kartu a to kompletne pod záštitou pokročilých šifrovacích protokolov. Medzi skvelé funkcie aplikácie patria aj rýchle skratky či volanie na mLinku s automatickou identifikáciou klienta. Nechýba podpora bezkontaktných platieb Apple Pay či Google Pay. Poteší aj inteligentné vyhľadávanie v aplikácii, či založenie účtu zadarmo priamo cez aplikáciu.

SmartBanking

Pozrite siAko si založiť Smart účet, za ktorý nezaplatíte ani jediné euro?

SmartBanking od ČSOB je s každou ďalšou generáciou viac smart. Nechýba služba Payme pre jednoduché zdieľanie a načítanie platobných údajov či dobíjanie kreditu u dvojice slovenských operátorov priamo cez appku, ale ani tzv. Multibanking, ktorý vám umožní pridať si do aplikácie SmartBanking aj účty z iných bánk. Azda najvýraznejšou novinkou roka 2021 je možnosť založenia ČSOB Smart účtu len cez aplikáciu a bez akéhkoľvek mesačného poplatku. Výhodou je určite aj výber v hotovosti zo siete bankomatov ČSOB a OTP, nechýba však ani investovanie do akcií a fondov či iné moderné smart funkcie.

VÚB Mobil Banking

Aplikácia VÚB Mobil Banking prekvapí viacerými vychytávkami, kde nechýba ani automatická identifikácia v prípade volania na Kontaktné centrum napríklad z Rýchleho prístupu už na domovskej stránke. Známa funkcia Scan & Pay umožní okrem čítania QR kódov alebo IBANu aj nahratie celých PDF faktúr, z ktorých dokáže automaticky naskenovať potrebné údaje. Výhodou sú VÚB ePlatby už aj z mobilu, príjemné prekvapí aj možnosť podpísať dokumenty viacerými osobami či viacstranové skenovanie dokumentov priamo cez aplikáciu. Nechýba ani banka na diaľku – komplexný nástrtoj na vybavovanie a obsluhu klientov cez appku.

Vyberte najlepších a hlasujte tu!

Hlasovať môžete do 16. januára 2022.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2021 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: Tatra bankyESETCanonJBLmi-store.skiRobotMotorola a VÚB banka.

Komentáre k článku