Hľadáme NAY TECHBOX OPERÁTORA roka 2021. Hlasujte a vyhrajte!

Už 11. ročník unikátnej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka je v plnom prúde a tak je dobre poznať nielen produkty, ale i služby, za ktoré môžete v ankete hlasovať. Pravdaže, aj tento rok musíte pre to niečo urobiť. Za hlasovanie v ankete môžete vyhrať jednu zo špičkových cien od našich partnerov. Stačí zahlasovať a koncom januára sa dozviete, či niektorá zo šiestich cien je vaša.

Výber tých najlepších z najlepších je opäť výlučne na vás čitateľoch, kupujúcich a používateľoch najrôznejších produktov, služieb operátorov a bankových aplikácií. Stačí si otvoriť stránku NAY TECHBOX roka, prezrieť si nominácie a hlasovať. Celkovo je možné odovzdať až 8 hlasov v 8 kategóriách ankety FOTOAPARÁT, TV, SLÚCHADLÁ, SMARTFÓN, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, SMART HOME a INOVÁCIA.

Pozrite siHlasujte a vyhrajte 6 MEGA CIEN v ankete NAY TECHBOX roka 2021

Samozrejme, hlasovať môžete iba v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Pokojne vyberte len najlepší smartfón alebo fotoaparát. Je čisto na vás vybrať favorita a zahlasovať. Zaujať vás môže parametrami, cenou, kvalitou spracovania či osobnými skúsenosťami.

Vyhrať môžete najnovšiu generáciu hodiniek Apple Watch Series 7 45 mm od Tatra banky, unikátny robotický vysávač iRobot Roomba j7+ od PLAY Electronics, s. r. o., distribútora iRobot v SR a potešiť sa môžete aj z reproduktora JBL PartyBox On-The-GO od DSI Slovakia s.r.o, distribútora značky JBL. Tešiť sa môžete na smartfóny Motorola moto g60 od Lenovo (Slovakia), Xiaomi 11 Lite 5GNE, aj na smart náramok Mi Smart Band 6 NFC od mi-store.sk a smartfón Samsung Galaxy A32 5G od partnera VÚB banka.

Predstavujeme kategóriu NAY TECHBOX OPERÁTOR roka 2021

V 11. ročníku ankety NAY TECHBOX roka 2021 sme vám hlasovanie zjednodušili tým, že v každej z ôsmich kategórií máte na výber 6 najlepších zástupcov. Nevynechali sme ani operátorov. Ktorý z nich je najlepší?

Pozrime sa na šesticu nominovaných v kategórii NAY TECHBOX OPERÁTOR roka 2021.

4ka

Mladý operátor je na slovenskom trhu už šesť rokov. Okrem paušálov si môžete vybrať aj mobilné telefóny za lepšie ceny. Vybrať si môžete z nových Android, iOS, ale i Huawei smartfónov.

Operátor zaujme výhodnými ponukami na čisto dátové paušály Sloboda, ktoré sa dajú aktivovať bez viazanosti. Ak hľadáte správny dátový balík, v 4ke si môžete vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Denné nekonečno vám dá 15 GB dát na 24 hodín, Giga s obnovou vám dá 1 GB dát na 30 dní.

ANTIK Telecom

Poskytovateľ internetových, telefónnych a televíznych služieb prináša pestrú ponuku, ktorá si drží stabilné ceny. Operátor neustále rozširuje svoju optickú sieť do nových obcí s internetom až do 1 Gbit/s. Mimoriadne obľúbená je ponuka 3-v-1, tri služby za mesačný paušál.

ANTIK Telecom sa tiež venuje projektom zdieľanej dopravy v podobe bicyklov, kolobežiek, motoriek, ale i kajakov. V ponuke sa objavili domáce kamery, vďaka ktorým máte pod dohľadom nielen svoj majetok, ale i to najcennejšie, teda vašich najmenších.

O2

Operátor O2 ponúka na našom trhu rôzne druhy špeciálnych balíčkov neobmedzených dát a minút. S O2 Spolu získate zľavu na ľubovoľný O2 Internet na doma, stačí ak budete mať program O2 SMART Paušál, O2 Dáta alebo O2 Paušál na jednej faktúre. O2 Internet na doma tak môžete získať so zľavou, alebo dokonca úplne zadarmo.

Výhodou sú i riešenia pre firmy, s ktorými dokážete znížiť vaše náklady. Služby sú pritom určené nielen pre veľké firmy, ale aj menšie, resp. rodinné podniky.

Orange

Náš najväčší operátor prináša tradične širokú ponuku paušálov a domáceho optického internetu, ktorý patrí medzi to najlepšie, čo na Slovensku viete dostať.

Za zmienku pri Orange určite stojí aj poskytovanie domácej televízie cez set-top box a obrovská ponuka zariadení, medzi ktoré nepatria iba telefóny, ale aj ďalšie zariadenia ako herné konzoly, smart hodinky, či dokonca špeciálna ponuka v podobe dvojičiek – dvoch telefónov k jednému paušálu.

Telekom

Telekom je najstarší slovenský telekomunikačný operátor. Ponúka kvalitnú mobilnú 4G sieť, no samozrejme neustále pracuje na rozširovaní najmodernejšej 5G siete, ktorá prináša rýchlosť sťahovania až na úrovni 300 – 600 Mb/s.

Telekomu nechýba bohatá ponuka mobilných paušálov a tiež dobre etablovaná služba digitálnej televízie Magio, ktorá okrem pestrého výberu televíznych kanálov, mnohých v 4K rozlíšení, ponúka zabudovanú videopožičovňu či možnosť pretáčania a nahrávania programov.

UPC

Internet od UPC pozná zrejme každý. Operátor bol priekopníkom pre ultra-rýchly domáci internet. Na svoje prídu už aj podnikatelia, ktorí s UPC získajú stabilný internet za zvýhodnenú cenu.

V rámci UPC dostanete na výber aj výkonné modemy, či Wi-Fi zosilňovače internetového signálu pre plné a stabilné pokrytie aj väčších interiérov. UPC má v ponuke viac ako 160 televíznych programov, 7-dňový archív, videotéku MyPrime. UPC tiež ponúka digitálnu televíziu Horizon TV.

Pozrite siHľadáme NAY TECHBOX BANKOVÚ APLIKÁCIU roka 2021. Hlasujte a vyhrajte!

Vyberte najlepších a hlasujte tu!

Hlasovať môžete do 16. januára 2022.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2021 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: Tatra banka, ESET, Canon, JBL, mi-store.sk, iRobot, Motorola VÚB banka.