Reklama

GSMA ocenila počas výstavy MWC 2017 najlepšie produkty a technológie

Imrich Maťo

O dianí na významnej medzinárodnej výstave Mobile World Congress (MWC 2017) sme vás informovali prostredníctvom množstva článkov, fotografií i videí naživo z dejiska výstavy v Barcelone.

Niektoré z prezentovaných produktov či technológií si od našej redakcie vyslúžili ocenenia v piatich kategóriách. Avšak hlavný organizátor výstavy, Asociácia GSM (GSMA), pravidelne udeľuje ocenenia najlepším produktom, službám či technológiám. GSMA tento rok v ôsmych kategóriách celkovo rozdala 40 ocenení.

Pozrite si

MWC 2017 sa skončilo, sviatok mobilov bol však skromnejší

Zdroj | GSMA

Keďže zoznam všetkých ocenených je príliš obsiahly, vybrali sme z neho niekoľko najzaujímavejších. Kompletný zoznam víťazov v jednotlivých kategóriách je uverejnený na stránke organizátora GlobalMobileAwards.com, kde je aj bohatá fotogaléria.

Pozrite si

TECHBOX ocenil najlepšie zariadenia MWC 2017

Zdroj | GSMA

Pre nás v najzaujímavejšej kategórii číslo 5: Best Mobile Handsets & Devices boli ocenené tieto produkty:

Sony Xperia XZ Premium (Sony)Best New Mobile Handset, Tablet or Device at MWC 2017 (mimochodom, Xperia XZ Premium si z MWC 2017 odniesla ocenenie aj od nás 😉 )

Samsung Galaxy S7 edge (Samsung)Best Smartphone 2016

Orange VR1 (Orange)Best Wearable Mobile Technology

Owlet, inteligentná ponožka pre bábätká (R/GA a Owlet Baby Care)Best Connected Consumer Electronic Device

Amazon Echo (Amazon)Disruptive Device Innovation Award

Zdroj | Owlet Baby Care
Zdroj | Owlet Baby Care

Inteligentná ponožka pre bábätká Owlet (R/GA a Owlet Baby Care), ktorá sleduje životné funkcie dieťaťa a prenáša ich do smartfónu, čím umožňuje rodičom mať prehľad o zdraví babätka, si vyslúžila tiež ocenenie Best Mobile Innovation for Health v kategórii číslo 1: The Connected Life Awards.

Pozrite si

MWC 2017 vo videách naživo z Barcelony

Spomínate si na hru Pokémon GO? Hrávete ju ešte? Tak vedzte, že táto hra od Niantic Inc. si z MWC 2017 odniesla ocenenie Best Overall Mobile App (Judge’s Choice) v kategórii číslo 4: Best Mobile Apps.

Jednou zo zaujímavostí je, že napríklad spoločnosti Samsung a Huawei si vyslúžili viacero ocenení v rôznych kategóriách. Pri čínskom Huawei spomeňme aspoň Best Mobile Infrastructure za Active Antenna Unit (AAU) Network System v kategórii číslo 6: Best Mobile Technology (v nej Huawei dostal až tri ocenenia).

„Kráľ zomrel, nech žije kráľ!“ Hlása známy historický výrok. MWC 2017 je za nami. Už teraz sa tešíme na ten nasledujúci, MWC 2018, ktorý sa uskutoční 26. 2. – 1. 3. 2018.

Zatiaľ si pozrite naše poohliadnutie za tohtoročnou výstavou prostredníctvom špeciálneho vydania rubriky TECHCAST naživo priamo z Barcelony.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2017 ďakujeme spoločnostiam Huawei Technologies a Samsung Electronics, ktoré hradia cestu a pobyt redaktorov TECHBOX v Barcelone. O dátové spojenie redaktorov zo Španielska sa stará operátor Telekom.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.