Reklama

MWC 2017 vo videách naživo z Barcelony

Imrich Maťo

Medzinárodná výstava Mobile World Congress (MWC 2017), ktorá každoročne koncom februára otvára svoje brány v španielskej Barcelone, priniesla mnoho väčších i menších noviniek najmä z oblasti mobilných zariadení a technológií.

Pozrite si

MWC 2017 sa skončilo, sviatok mobilov bol však skromnejší

Nielen na tlačových konferenciách, ale predovšetkým vo svojich výstavných stánkoch lákali ako novinárov z celého sveta, tak aj odbornú i laickú verejnosť výrobcovia zariadení, telekomunikační operátori, bezpečnostné spoločnosti, ale aj zástupcovia inovatívnych startupov a mnohí ďalší.

Pozrite si

TECHBOX ocenil najlepšie zariadenia MWC 2017

Priebežne sme vás informovali o novinkách, ponúkli sme vám pohľad na ne prostredníctvom fotografií naživo z dejiska výstavy i z jej zákulisia. Aby ste však najzaujímavejšie z noviniek mohli vidieť v reálnom pohľade, pripravili sme pre vás i videá, na ktorých tieto novinky predstavujeme.

Teraz vám ich ponúkame súhrnne na jednom mieste. Zoradené sú abecedne podľa výrobcov, resp. značiek. Tak sa pohodlne usaďte a vychutnajte si s nami atmosféru výstavy MWC 2017.

A na záver bonus vo forme špeciálneho vydania rubriky TECHCAST, tentokrát naživo priamo z Barcelony.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2017 ďakujeme spoločnostiam Huawei Technologies a Samsung Electronics, ktoré hradia cestu a pobyt redaktorov TECHBOX v Barcelone. O dátové spojenie redaktorov zo Španielska sa stará operátor Telekom.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.