Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

MWC 2017 vo videách naživo z Barcelony

MWC 2017 vo videách naživo z Barcelony
Imrich Maťo
MWC 2017 vo videách naživo z Barcelony

Medzinárodná výstava Mobile World Congress (MWC 2017), ktorá každoročne koncom februára otvára svoje brány v španielskej Barcelone, priniesla mnoho väčších i menších noviniek najmä z oblasti mobilných zariadení a technológií.

Pozrite si

MWC 2017 sa skončilo, sviatok mobilov bol však skromnejší

Nielen na tlačových konferenciách, ale predovšetkým vo svojich výstavných stánkoch lákali ako novinárov z celého sveta, tak aj odbornú i laickú verejnosť výrobcovia zariadení, telekomunikační operátori, bezpečnostné spoločnosti, ale aj zástupcovia inovatívnych startupov a mnohí ďalší.

Pozrite si

TECHBOX ocenil najlepšie zariadenia MWC 2017

Priebežne sme vás informovali o novinkách, ponúkli sme vám pohľad na ne prostredníctvom fotografií naživo z dejiska výstavy i z jej zákulisia. Aby ste však najzaujímavejšie z noviniek mohli vidieť v reálnom pohľade, pripravili sme pre vás i videá, na ktorých tieto novinky predstavujeme.

Teraz vám ich ponúkame súhrnne na jednom mieste. Zoradené sú abecedne podľa výrobcov, resp. značiek. Tak sa pohodlne usaďte a vychutnajte si s nami atmosféru výstavy MWC 2017.

A na záver bonus vo forme špeciálneho vydania rubriky TECHCAST, tentokrát naživo priamo z Barcelony.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2017 ďakujeme spoločnostiam Huawei Technologies a Samsung Electronics, ktoré hradia cestu a pobyt redaktorov TECHBOX v Barcelone. O dátové spojenie redaktorov zo Španielska sa stará operátor Telekom.

Zdroj