Reklama

Vianoce 2015 | Bezdrôtové gadgety a príslušenstvo priamo pod stromček

Zdroj | Logitech
Marek Šimunek
Zdroj | Logitech
Zdroj | Logitech

Radi by ste technologického nadšenca, alebo možno aj sami seba potešili technologickým darčekom, ale nechcete nový smartfón, tablet, zrkadlovku, alebo TV? Možno nájdete tip na ten správny darček v našom zozname bezdrôtových gadgetov a príslušenstva, ktoré vás určite poteší a budete ho radi v priebehu roka používať.

Pozrite si

Vianoce 2015 | Ktorý tablet do 400 € je hodný kúpy?

Doby keď bolo potrebné všetky zariadenia pripájať pomocou káblov sú už dávno preč. Dnes svetu vládnu bezdrôtové technológie. Je predsa o niečo jednoduchšie keď nemusíte pred použitím samotného zariadenia ešte pripájať ten správny kábel. Pozrime sa teda spoločne na niekoľko tipov na darčeky, pri ktorých káble takmer nebudete potrebovať.

Zdroj | Logitech

Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse

Veľkú radosť sebe, alebo obdarovanému určite poskytne bezdrôtová myška. Ak navyše veľa cestujete, oceníte v prípade tohto modelu tak jeho kompaktné rozmery ako aj to, že je schopná pracovať takmer na každom povrchu. Vďačí za to laserovému snímaču Darkfield. Posledná verzia navyše už nepotrebuje ani malý snímač Logitech Unifying, keďže disponuje Bluetooth 4.0 modulom. V balení však nájdete aj ten.  druhá verzia už nepotrebuje ani samostatný snímač, keďže používa technológiu Bluetooth.

79,99 €

Pozrite si

Vianoce 2015 | Ako vybrať správne inteligentné hodinky?

 

Zdroj | Logitech

Logitech Keys-To-go

Potrebujete často na cestách pracovať a na svojom tablete, alebo počítači písať dlhšie texty? Istotne nám dáte za pravdu, ak povieme, že písanie takýchto textov na softvérovej klávesnici nie je to pravé orechové. Všetko však môže vyriešiť prenosná klávesnica, ako napríklad Logitech Keys-To-Go. K zariadeniu ju pripojíte pomocou Bluetooth 4.0 a vďaka špeciálnemu povrchu sa vám bude nielen dobre písať, ale sa nebudete musieť báť ani toho, že ak klávesnicu oblejete, prestane pracovať. Klávesnica je v predaji v modrej, červenej a pre konzervatívnejších používateľov aj v čiernej farbe.

69,99 €

 

Zdroj | Jabra

Jabra Sport Pulse Wireless

Ak patríte medzi športovcov, ktorí nevynechajú ani jeden deň bez toho, aby sa išli prebehnúť a pritom potrebujete tú správnu hudbu, určite vyskúšajte slúchadlá Jabra Sport Pulse Wireless. Nielenže ponúkajú skutočne veľmi dobrú kvalitu reprodukcie hudby a v ušiach počas behu dokonale držia, ale navyše vám v kombinácii s aplikáciou Jabra Sport Life poskytnú podrobné informácie o priebehu vašej športovej aktivity. V tomto prípade však získate aj presné údaje o vašej srdcovej aktivite počas športu.

199,00 €

Pozrite si

Vianoce 2015 | Aký Ultra HD televízor za menej ako 1 500 €?

 

Zdroj | Creative

Creative Sound Blaster FRee

Chcete si hudbu užívať aj s priateľmi? Potom sa určite popozerajte aj po bezdrôtových reproduktoroch, akým je napríklad Creative Sound Blaster FRee. Nielenže si užijete poriadnu dávku bezdrôtovej hudby, ale navyše sa nebudete musieť báť zobrať si ho do kúpeľne, alebo k bazénu. Tento reproduktor totiž disponuje certifikátom IPX4. Je teda odolný voči pošpliechaniu vodou. Okrem bezdrôtového pripojenia reproduktora pomocou Bluetooth 4.0 môžete využiť aj 3,5 mm konektor, prípadne USB.

99,99 €

 

Zdroj | D-Link

D-Link DWR-932

Chcete si užívať spolu s priateľmi pripojenie k internetu aj na chate, alebo na mieste kde nemáte pripravené plnohodnotné internetové pripojenie? Ideálnym riešením môže byť kompaktný LTE router D-Link DWR-932, ktorý vďaka stále rastúcemu pokrytiu LTE signálom ponúkne slušné prenosové rýchlosti a jeho inštalácia je jednoduchá. Postačí totiž vložiť SIM kartu s aktivovaný internetom, nastaviť prístupové údaje a okamžite sa o svoje pripojenie môžete podeliť s priateľmi. Navyše si internetu užijete aj v miestach bez elektrickej energie. Na integrovanú batériu s kapacitou 2 020 mAh dokáže tento router pracovať až 4 hodiny.

149,90 €

Pozrite si

Vianoce 2015 | Ako vybrať kompaktný foťák do 399 €?

 

Zdroj | MIUI

Xiaomi Mi Smart Scale

Veľmi dobrým darčekom môže byť aj inteligentná váha. Bohužiaľ ich ceny sa často pohybujú v stovkách eur. To však nie je prípad Xiaomi Mi Smart Scale. Táto inteligentná váha od známeho čínskeho výrobcu dokáže nielen odmerať vašu hmotnosť, ale tieto namerané hodnoty vie synchronizovať priamo do vášho smartfónu. Takto si jednoducho môžete viesť prehľad o vašej hmotnosti. Váhu navyše môže používať doslova celá rodina, sama totiž spozná, že sa na ňu postavil niekto iný.

44,00 €

 

Zdroj | MIUI

Xiaomi Mi Band 1S

Rôzne fitness gadgety a zariadenia pre sledovanie dennej a nočnej aktivity sa stávajú stále obľúbenejšími. Ak je však pre vás podstatná cena a pritom nechcete zabudnúť na kvalitu, určite zvoľte Xiaomi Mi Band 1S. V tejto cenovej kategórii sa jedná o bezkonkurečný fitness náramok, ktorý bude monitorovať tak vašu dennú, ako aj nočnú aktivitu a navyše bude sledovať aj váš tep. Ak sledovanie tepu nepotrebujete a chcete ešte lacnejšie riešenie, skúste predchádzajúcu verziu náramku, ktorá nesie označenie Xiaomi Mi Band.

29,00 €

 

Zdroj | Google

 

Google Chromecast

Chcete bezdrôtovo vysielať obsah vášho Android smartfónu priamo do televízora? Potom nie je nič jednoduchšie ako použiť Google Chromecast. Nová verzia oproti tej pôvodnej prináša niekoľko vylepšení, pričom tým hlavným je výkonnejší procesor, ktorý umožňuje streamovanie Full HD videa. Nechýba ani podpora Wi-Fi 802.11ac, vrátane pásma 5 GHz. Chromecast sa síce oficiálne na našom trhu nepredáva, ale v niektorých e-shopoch ho aj napriek tomu môžete kúpiť a užiť si tak Vianoce plné svojich videí zo smartfónu.

39,00 €

 

Hľadáte iný tech darček? Pozrite si náš vianočný seriál Čo pod stromček o top a 150-eurových smartfónoch, kompaktoch, zrkadlovkách, Ultra HD TV, smart hodinkách, tabletoch a bezdrôtových gadgetoch a notebokoch.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.