Reklama

Ako si vyšperkovať nové O2 Paušály? Operátor vám dá takmer nekonečné možnosti!

Zdroj | Unsplash/Neil Soni
TECHBOX
Zdroj | Unsplash/Neil Soni
Zdroj | Unsplash/Neil Soni

Aj vďaka nášmu seriálu o nových O2 Paušáloch máte už skutočne prehľad. Čo keby sme vám povedali, že si ich viete ešte vyšperkovať? Ukážeme vám, ako na to!

Na nových O2 Paušáloch sa spolupracovalo s vami – zákazníkmi, preto tieto paušály sú pre vás ako ušité.

Možno vás zaujali natoľko, že by ste k O2 pokojne prešli od svojho aktuálneho operátora. Čo však v prípade, že máte ešte viazanosť a v prípade porušenia by vás čakala pokuta?

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Unsplash/Getty Images

Žiaden problém, pretože operátor O2 túto pokutu zaplatí za vás, a to až do sumy 120 eur. Vy si len vyberte nový O2 Paušál a zmluvnú pokutu od starého operátora pošlete na konkrétnu emailovú adresu. Operátor O2 vám následne sumu rozpočíta na mesiace, ale zároveň vám na túto čiastku dá zľavu, takže vás to nebude stáť ani jeden cent.

O2 vám vyhovie aj v prípade, že sa vám páči nejaké zariadenie z jeho bohatej ponuky, ale aj po odpočítaní zľavy na zariadenie sa vám výsledná suma aj tak zdá byť vysoká. Máte doma starý tablet alebo smartfón? Stačí ho do priniesť do akejkoľvek O2 predajne. Jej zamestnanec ho ohodnotí a za pár minút vám vystaví kupón v cene výkupnej hodnoty vášho zariadenia. Čím menej chýb, škrabancov a čím je zariadenie novšie, tým bude jeho výkupná cena vyššia.

Pozrite si

Nové O2 paušály sú už len 3, navyše prichádza vytúžená služba Cashback

Kupón platí po dobu 6 mesiacov a môžete ho využiť ihneď na predajni alebo na e-shope operátora. Vy sa zbavíte starého zariadenia a ešte ušetríte na tom novom. Nebojte sa, žeby potom vaše staré zariadenia O2 držalo vo svojich skladoch. Externá firma tieto zariadenia pravidelne vykupuje a tým funkčným doslova vdýchne nový život.

K novým O2 Paušálom si operátor pripravil niekoľko balíčkov, vďaka ktorým môžete váš paušál posunúť na úplne novú úroveň. Ste často v zahraničí, potrebujete využívať pravidelne Roaming a nechcete sa tým neustále zapodievať a myslieť na to? Aktivujte si balík EÚ Naplno. Za 5 eur mesačne môžete EÚ Roaming využívať dlhodobo a príplatky za nadmerné využívanie EÚ Roamingu vám O2 nebude účtovať.

Keď už idete do zahraničia, dôležitou položkou je O2 Cestovná poistka. Inteligentné poistenie, ktoré sa samo zapne, keď prekročíte hranice a vypne po návrate domov. Aktivácia je úplne zadarmo, ale platíte len vtedy, keď sa v zahraničí aj reálne nachádzate, tým pádom neprídete o žiadne euro zbytočne.

Zdroj | Samsung

Čo všetko táto O2 Cestovná poistka zahŕňa? Poistenie liečebných nákladov do 200 000 eur, poistenie právnej ochrany, úrazové poistenie, poistenie zodpovednosti za škodu, poistenie asistenčných služieb a poistenie batožiny, a to všetko už za 2 eurá na deň.

Pokiaľ máte svojich známych alebo príbuzných niekde v krajinách v Zóne 2 a 3 a chcete s nimi udržiavať pravidelný telefonický kontakt, tak si za 6 eur mesačne aktivujte balík Volania Svet. Získate tak 50 minút do krajín v týchto zónach. Neviete, aké krajiny tam patria? Operátor O2 má na svojom webe veľmi prehľadnú interaktívnu mapu, kde sa to dozviete v priebehu pár sekúnd!

Teraz ale prejdeme ku balíčkom pre Základný O2 Paušál. Medzi výhodné extra balíky patrí balík Neobmedzené volania len za 5 eur mesačne. Máme na mysli to, že môžete volať zo SR do krajín v Zóne 1 a naopak. Zóna 1 zahŕňa krajiny EÚ, Gibraltár, Island, Lichtenštajnsko, Nórsko a Veľkú Britániu.

Pozrite si

Podrobne sme sa pozreli na nové O2 Paušály! Čo v nich nájdete?

Máte už málo dát alebo si z nich nechcete uberať, ale súrne ich potrebujete? Potom je tu pre vás balík Dáta nerátam. Len za jedno euro na hodinu môžete celú jednu hodinu dátovať úplne bez obmedzení! Mimochodom, tento balík si môžete aktivovať aj pre Pohodový O2 Paušál.

Obsah pokračuje pod reklamou

Posledná dvojica výhodných extra balíkov sa týka už najvyššieho Bezstarostného O2 Paušálu. Pokiaľ ste náročný na to, aby ste na svojich mobilných dátach mali vždy najvyššiu rýchlosť v 4G alebo 5G sieti, potom vám O2 vie vyhovieť balíkom Maximálna rýchlosť. Za 10 eur mesačne si môžete byť istý, že máte aktuálne najvyššie rýchlosti, či už na sťahovanie hier, sledovanie filmov alebo uskutočňovanie videohovorov.

Pozrite si

Ste filmovým nadšencom? Takto môžete mať Netflix bezplatne

Ak sa vám táto suma zdá mesačne privysoká a možno by sa vám maximálna rýchlosť dát hodila len v určitých scenároch, ktoré nastávajú párkrát do týždňa, potom neváhajte a aktivujte si balík Turborýchlosť. Opäť tu dostanete maximálnu dostupnú rýchlosť dát, no nie na celý mesiac, ale len vtedy, keď to budete skutočne potrebovať. Cena je symbolických 20 centov za hodinu, takže pre príležitostné situácie je to ideálne, pričom to na výslednej mesačnej faktúre sotva pocítite.

Tak čo poviete na nové O2 Paušály? Máte už vybratého svojho favorita? Veríme, že vám to netrvalo dlho, keďže sú po novom už len tri. Dobre, favorita už máte, prekážka nie je ani váš aktuálny paušál u iného operátora. Je tu ešte niečo, čo vám bráni využívať nové O2 Paušály? My v TECHBOXe si myslíme, že nie.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.