Reklama

Ste filmovým nadšencom? Takto môžete mať Netflix bezplatne

Zdroj | unsplash/Phillip Goldsberry
TECHBOX
Zdroj | unsplash/Phillip Goldsberry
Zdroj | unsplash/Phillip Goldsberry

Ako sme vás už niekoľkokrát informovali, tak operátor O2 má nové O2 Paušály. Okrem ich jednoduchosti a skvelému prehľadu prinášajú vytúžené funkcie, ale aj niečo naviac.

Funkciu Cahbacku sme si už spomínali, no milým a veľkým prekvapením je aj predplatné jednej z najznámejších streamovacích platforiem Netflix. To však nie je jediná služba, ktorú si k novému O2 Paušálu môžete vybrať.

Získať Netflix môžete k dvojici paušálov na Slovensku, a to k Pohodovému O2 Paušálu a Bezstarostnému O2 Paušálu. Netflix je etalónom medzi streamovacími službami a obsahuje stovky populárnych filmov a seriálov. Určite si medzi toľkými titulmi vyberiete svojich obľúbencov.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Netflix

Možnosť pridania takýchto služieb tu bola už od roku 2019, kedy operátor O2 spustil Smart Paušály, no Netflix na svoju premiéru na telekomunikačnom trhu ešte len čakal. Tá prišla začiatkom tohto roka a O2 ako jediný operátor na Slovensku ponúka základný program Netflix Basic v mesačnej cene nového O2 Paušálu. Čo to v preklade znamená? Filmy a seriály môžete pozerať na hocijakom podporovanom zariadení, či už to je smartfón, tablet, počítač alebo televízor. Je jedno koľko takýchto zariadení budete mať pripojených, vždy však môžete sledovať obsah len na jednom zariadení súčasne.

Čo je ale ďalšia skvelá vec? Samostatne tento balíček stojí 7,99 eur mesačne. Tým pádom vy, ako zákazník operátora O2 a majiteľ jedného z dvojice nových paušálov, túto sumu mesačne ušetríte a môžete ju investovať niekde inde. Ak ste si Netflix doteraz platili samostatne, tak s novými O2 Paušálmi už nemusíte, čo je pre vás obrovská pridaná hodnota. Netflix v cene nie je len na nejaký obmedzený čas, ale užívať si ho budete dovtedy, kým budete váš nový O2 Paušál využívať.

Pozrite si

Nové O2 paušály sú už len 3, navyše prichádza vytúžená služba Cashback

Ak ste náročnejší, aj v tomto prípade vás O2 poteší. Pridáva totiž možnosť mesačne, symbolickou cenou, priplatiť si za lepšie Netflix balíčky. Konkrétne 2 eurá mesačne za balík Standard a 4 eurá mesačne za balík Premium. Aké sú výhody týchto balíkov oproti Basicu? Balík Standard prináša vyššie Full HD rozlíšenie a sledovanie na dvoch zariadeniach súčasne. V prípade balíka Premium získate až 4K kvalitu a 4 zariadenia súčasne. Mimochodom, bežné ceny týchto balíkov sú 9,99, resp. 11,99 eur mesačne(!), takže v podstate zaplatíte mesačne iba zlomok reálnej ceny.

Táto výhoda však nie je len o Netflixe. Ak by vám táto služba nevyhovovala, tak si ju môžete raz za 30 dní vymeniť za inú z ponuky O2. Ak ste fanúšikom filmov a seriálov môžete siahnuť aj po službe HBO Max, Voyo alebo O2 TV Mini.

Pozrite si

Podrobne sme sa pozreli na nové O2 Paušály! Čo v nich nájdete?

Aj tu si viete priplatiť 6 eur mesačne za plnohodnotnú O2 TV, kde máte viac ako 70 televíznych staníc, pozerať môžete súčasne až na štyroch zariadeniach a k dispozícii je aj 7-dňový archív. Stále ušetríte, pretože klasické predplatné stojí 12 eur mesačne.

Pre vyznávačov hudby má O2 v ponuke predplatné hudobnej aplikácie Tidal. Ak preferujete kancelárie, tak je v ponuke balík Microsoft 365 Personal a pre tých, čo žijú spravodajstvom a chcú mať všetky informácie hneď z prvej ruky je k dispozícii predplatné aplikácií SME, Denník N, Refresher, Aktuality.sk a .týždeň.

A to stále nie je všetko! O týždeň vám ukážeme, ako si môžete nové O2 Paušály vyšperkovať ešte k väčšej dokonalosti.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.