Reklama

Podrobne sme sa pozreli na nové O2 Paušály! Čo v nich nájdete?

Žena s okuliarmi používajúca notebook a smartfón súčasne.
Zdroj | unsplash/bruce mars
TECHBOX
Žena s okuliarmi používajúca notebook a smartfón súčasne.
Zdroj | unsplash/bruce mars
Zdroj | unsplash/bruce mars

Operátor O2 spravil asi najväčšiu zmenu od svojho pôsobenia a predstavil novú trojicu paušálov. Aké sú, čo presne ponúkajú a prečo nad nimi uvažovať?

Pred týždňom sme vám prezradili, ako nové paušály vznikli. Viete už aj to, že prichádzajú s unikátnou novinkou Cashback. To však nie je všetko.

Na úvod treba spomenúť, že O2 má v ponuke už len trojicu paušálov, a to Základný, Pohodový a Bezstarostný O2 Paušál. Je vidieť, že operátor ich názvy vyberal skutočne precízne, pretože už pri prvom pohľade vám prezrádzajú, čo za svoje peniaze dostanete.

Obsah pokračuje pod reklamou

Začnime tým najlacnejším a najdostupnejším, čiže Základným O2 Paušálom. Ste študent alebo hľadáte paušál vhodný pre seniora? Áno, tu ste správne a Základný O2 paušál je pre vás ako stvorený. Môžete ho mať za cenu 19 eur mesačne. Čo za túto sumu dostanete? 100 minút volania do všetkých sietí, neobmedzené správy, ale aj 5 GB dát. Práve množstvo dát vás milo prekvapí. Do 5 GB zmestí spotreba väčšiny z vás, ak denne nefičíte na videách len cez mobilné dáta.

Zdroj | Daniela Araya/Unsplash

Máte predstavu, koľko je 5 GB dát? To vám vystačí napríklad na pozretie si všetkých filmov o Harrym Potterovi, trikrát si vypočuť kompletné diskografiu hudobnej skupiny Rolling Stones alebo sa navigovať až 50x na trase Bratislava – Košice. Ak radi browsujete na internete, vedzte, že tieto dáta za mesiac snáď ani neminiete.

Dokonca aj k Základnému O2 Paušálu môžete získať zľavu na nové zariadenie, a to vo výške 48 eur. Ak si z ponuky O2 vyberiete napríklad cenovo dostupné smart hodinky Huawei Watch Fit 2 Active, tak vás vyjdú na 84 eur.

Nestačí vám to? Tak sa skúsme pozrieť na ďalší v poradí – Pohodový O2 paušál. Ak ste niekto, kto veľa telefonuje, ale nechce mesačne dávať za paušál vysoké ceny, tak tu ste sa práve našli. Pohodový O2 Paušál vám totiž poskytne neobmedzené volania aj správy, teda môžete volať a esemeskovať od vidím do nevidím. K tomu si ešte pripočítajte dvojnásobok dát, čiže dokopy až 10 GB. Napríklad na Messengeri vám tieto dáta postačia na odoslanie až 350 000 správ! Máte album s fotografiami, ktorý si chcete stiahnuť? Tento album môže obsahovať vyše 3 000 fotiek. Neuveriteľné čísla!

Poslednou skvelou vecou je zľava na nové zariadenie vo výške 96 eur. Pokukávate po smartfóne Redmi Note 11? Výsledná cena po odrátaní tejto zľavy bude namiesto 228 eur po novom len 132 eur.

S týmto paušálom už prichádza jedna z podstatných noviniek nových O2 paušálov a tým je predplatné streamovacej platformy Netflix. Nepredbiehajme však ešte, o tomto vám viac povieme v ďalšej časti nášho seriálu, je sa na čo tešiť.

Ten, kto sa nechce absolútne obmedzovať, teda chce byť absolútne bez starostí, zvolí si Bezstarostný O2 Paušál. Ak bezstarostný, tak naozaj bezstarostný! Neobmedzené volania, správy a konečne aj dáta!

 A teraz sa podržte, zľava na nové zariadenie je až 168 eur! Taký prémiovo vyzerajúci smartfón, akým je Honor 70, môže byť tak váš za rovné tri stovky. Alebo uprednostníte obľúbený Samsung Galaxy A53 5G za rovnakú cenu? Operátor O2 má veľmi bohatú ponuku zariadení, neváhajte si ju pozrieť.

Pozrite si

Nové O2 paušály sú už len 3, navyše prichádza vytúžená služba Cashback

Bezstarostný O2 Paušál vás bude stáť 39 eur mesačne, ale keď sme v úvode spomínali Cashback, týka sa to práve tohto O2 paušálu. K dispozícii máte neobmedzené množstvo dát s maximálnou dostupnou rýchlosťou 20 Mbit/s. Ak však vaša mesačná spotreba nepresiahne hodnotu 15 GB dát, tak vám operátor O2 za dané zúčtovacie obdobie vráti 5 eur (Cashback) späť. Výborný deal nie?

Nové O2 Paušály sú už naplno k dispozícii a postupne na nich prejdú aj existujúce O2 Smart Paušály, O2 Dáta a pôvodné O2 Paušály, ktoré operátor doteraz ponúkal. O týždeň vám viac predstavíme možnosti streamovacej platformy Netflix a ďalšie výhody nových paušálov operátora O2.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.