Reklama

Nové O2 paušály sú už len 3, navyše prichádza vytúžená služba Cashback

Zdroj | Pixabay
TECHBOX
Zdroj | Pixabay
Zdroj | Pixabay

Operátor O2 spravil v posledných týždňoch hádam najväčšiu zmenu od svojho fungovania. Zrušil všetky aktuálne paušály, ktoré sme poznali dlhé roky, a nahradil ich novými!

Tie sú po novom len tri, pričom prichádzajú aj s unikátnou službou Cashback a dokonca aj s predplatným Netflixu a ďalšími výhodami.

Ide už o tretiu generáciu paušálov, no operátor O2 vám teraz výrazne zjednodušil výber a všetky paušály skresal na číslovku 3. Práve jednoduchosť vedie k tomu, že vy ako zákazníci budete na základe vašich potrieb okamžite vedieť, ktorý z trojice nových O2 paušálov je pre vás ako ušitý. Už žiadne vyberanie z desiatok paušálov s minimálnymi rozdielmi, kde sa budete pozerať na každé minuté euro.

Obsah pokračuje pod reklamou

Najväčšou výhodou je to, že pri ich príprave operátor komunikoval priamo s vami – zákazníkmi, aby vedel čo najlepšie vyhovieť vašim potrebám, čo sa aj podarilo. Menovite ide o Základný, Pohodový a Bezstarostný O2 paušál.

Aké sú ich základné výhody? Zjednodušenie výberu sme vám už spomínali, ako aj snahu maximálne sa vám prispôsobiť. V cene paušálu tak máte aj predplatné ku streamovacej platforme Netflix, o tom si ale povieme viac neskôr.

Veľkou výhodou je Bezstarostný O2 paušál, ktorý za 39 eur mesačne ponúkne všetko neobmedzene, teda okrem telefonania, posielania správ aj dáta. Akú ešte výhodu skrýva tento Olymp medzi mobilnými paušálmi? Po prvýkrát sa na Slovensku začne v rámci telekomunikačných služieb používať služba Cashback, ktorá debutuje práve pri Bezstarostnom O2 paušále. To je práve tá služba, ktorú ste si žiadali najviac. O čom ale Cashback je?

Zdroj | Malte Helmhold/Unsplash

Práve pri Bezstarostnom O2 paušále máte neobmedzené množstvo dát maximálnou dostupnou rýchlosťou do 20 Mbit/s. Ak však vaša mesačná spotreba nepresiahne hodnotu 15 GB dát, tak vám operátor O2 za dané zúčtovacie obdobie vráti 5 eur (Cashback) späť. Tým pádom sa vaše mesačne náklady na paušál znížia z 39 eur na 34 eur! Čo k tomu viac dodať? Ak máte doma či v práci Wi-Fi, je viac ako pravdepodobné, že Cashback si budete užívať naplno kľudne aj každý mesiac.

O2 tento krok odôvodnilo tým, že takto chce motivovať tých z vás, ktorí si nie ste istí, či k svojmu každodennému fungovaniu potrebujete až neobmedzené dáta a či si radšej nezvolíte lacnejší paušál. Služba Cashback za neminuté dáta vás skutočne presvedčí, že vás O2 za nevyužité dáta rado odmení a peniaze vám vráti.

Pozrite si

O2 má nové paušály! Sú len 3, majú Netflix v cene a pribudol Cashback

Nové O2 paušály sú už naplno k dispozícii a postupne na nich prejdú aj existujúce O2 Smart Paušály, O2 Dáta a pôvodné O2 Paušály, ktoré operátor doteraz ponúkal. Dôvodom tohto prechodu podľa O2 je aj regulačné obmedzenie funkcionality dátového zvýhodnenia pre vybrané aplikácie, ktoré si bolo možné priradiť k O2 Smart paušálom.

Ak sa chcete o nových O2 Paušáloch dozvedieť viac, sledujte nás. O týždeň vám bližšie predstavíme celú trojicu nových paušálov a dozviete sa, koľko za nich mesačne zaplatíte, čo všetko za to dostanete a prezradíme vám aj to, ako k nim zadarmo dostať prístup hádam k najznámejšej streamovacej platforme Netflix.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.